| anonim_4396 a întrebat:

De ce au persoanele religioase o problema asa mare cu sexul?

Eu nu am inteles nici acum. Ce vreau sa spun. Din cand in cand mai e o intrebare de la un baiat / o fata care spune : "nu am mai facut sex de "n" timp cu iubitul meu / iubita mea si chiar as vrea " sau ceva de genul, si nu se poate sa nu fie o persoana care sa spuna " vai doamne dar tu nu ai chestii mai importante de facut? " adica vezi domne el / ea e cu capul pentru simplul fapt ca vrea sex. Nu ma intelegeti gresit, inteleg daca se raspunde asa la un copil, dar cand acea persoana are peste 20 de ani, ce naiba poate fi in neregula cu asta? E asa mare nenorocire pentru religiosi ca o fata sau un baiat sa vrea sex de la propiul partener? Inteleg daca au probleme ca fac sex inainte de casatorie, pana nu le da voie popa nu fac sex dar ei nu spun " esti o panarama ca vrei sa faci sex inainte de casatorie " ei considera acea persoana panarama doar pentru simplul fapt ca vrea sex.

ps. spun de religiosi pentru ca atunci cand intru pe contul acelor persoane, dupa cateva raspunsuri citite iti dai seama imediat ca sunt religiosi.

36 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Tu chiar ai o mare problemă cu generalizarea.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ziceai de mine, uitate la comentariul inteligent dinaintea ta laughing.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

No offence...dar Doub are dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Si cand ma rog nu mai e o problema generalizarea? daca am citit pana acum vreo 50 de intrebari de genul si mai toti erau religiosi care intrau ca frustratii si jigneau? cand pot "generaliza"? dupa 100 in colo? hai lasa-ma laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma intereseaza ce zic religiosii. Am stat si ti-am urmarit intrebarile recente(adica am primit notificari inevitabil) si in toate ai generalizat mult.

"O piatra e mov." hai sa postam intrebare pe TPU "Voi ati vazut ca mai toate pietrele sunt mov?"

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Scoatema din lista si numai primesti nimic, simpluwinking

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Tipul ăla nu ştie ce înseamnă satanist, deci nu văd legătura, măi.laughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ahhhha, daca nu te ducea capul poate. numai raspunde gata, ai facut echipa cu mad mai sus sa fiti voi rautaciosi, duceti-va in privat si lasati oamenii de treaba sa raspunda :laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si eu sunt de acord cu ei. laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Heeiiii.laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Parca m-as fi asteptat la altceva din partea ta. mereu ai fost impotriva mea laughing plus ca esti prietena buna cu rautatea aia de DOub, poate chiar si cu Mad.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu amandoi, chiar laughing.
La ce sa te astepti din partea mea? thinking Acolo te iei de " religiosi", generalizezi.
Ghici ce? Si eu sunt religioasa straight face.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ps. Doub nu e rea straight face.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si cu mAd? pff, gata te bag la ignore laughing. "Ghici ce? " wow, nu glumesti? laughing parca nu as fi stiut. oricum o las aici, daca continui te oftic si pe tine si pe Doub si nu am chef

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Băi, care "răutate", ăăăă?straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Desigur ca nu e. o persoana rea ca tine nu poate zice de o alta peroana rea, ca este rea laughing. intelegi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da laughing.
E ceva ca :
" Nu deschide geamul cu manusi in maini ca ramai fara sosete. "
Logic, nu? raised eyebrows

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Si cu mAd? pff, gata te bag la ignore "- Dar Mad ce are? sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Logic, nu?" nu e aceeasi chestie mai rautate pura. desigur ca o persoana rea nu poate spune de alta ca e rea, pentru ca sunt la FEEEEL. nu trebuie sa fii Einstein sa iti dai seama dar tu esti vulpe si faci pe nestiutoarea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce vulpe visezi? laughing)
Tie cred ca ti-e foame.

Si nu, o persoana rea poate spune despre alta ca este la fel de rea, mai rea, mai putin rea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca imi este foame laughing.

interesante ultimele 2 randuri. deci spune-mi bre, DOub e mai rea, la fel de rea sau mai putin rea ca tine? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doub e geniala big grin.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă bârfiţi, ăăăă?laughing))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasa chestiile neinteresante, zi-mi de partea cu rea

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ce sa facem si noi. cand vorbesc de oameni raii hop si tu si Depressa, asta trebuie sa zica ceva despre voi laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau să te terorizez cu notificări.laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti sugerez sa-ti iei ochelari straight face... Fiindca tu nu ai observat ca am raspuns la partea cu rea laughing.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

rolling on the floor eu nu am problma asta ca Mad mai sus, am vrei 2 milioane necititie laughing 10 in plus nu e nici o problema.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu nu. nu mi-ai spus daca DOub e la fel de rea ca tine sau nu

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tot ce ofera placere e pacat mare, trebuie sa stai pe lespede si sa te rogi, nu sa dai la buci.

| DonaldTrump a răspuns:

Ca sa le poata da popa" permis de sex" si sa ii incurajeze sa faca sex neprotejat ca sa aiba BOR mai multi sustinatori.

| altrix a răspuns:

Persoanele alea sunt copii / adulti care au crescut intr-un mediu de asa natura incat au iesit ei "incuiati" din casa.
Faptul ca ei arata cu degetul o persoana doritoare de "placeri carnale" ne spune, ne arata ca ei nu au avut parte de o experienta placuta cand au incercat, sau nici macar nu au incercat...
Stii vorba aia cu vulpea care nu ajungea la struguri? " eh. oricum erau acrii."

| intrlp a răspuns:

Dar tu esti satanist sau ce?

| Gigs a răspuns:

One word, misconception