| Sylvye a întrebat:

De ce camasile barbatesti au un nasture in plus, fara gaura pentru el?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ca să râdă proștii care întreabă, că oamenii deștepți nu au de ce pentru că știu.

| LoveSleep a răspuns:

Bărbații trăiesc după principiul "mai bine să fie, decât să lipsească".
Cintindu-ți întrebarea, mi-am dat seama de la ce vine chestia asta: E vorba de nasturi.

| AirănMeidăn a răspuns:

ca sa compenseze pentru ceva anume
#feminazi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E rezervă. Și cele femeiești mai au.

| Irinelp a răspuns:

Daca pierde unul il foloseste pe ala de rezerva.

| smartlollipop a răspuns:

Probabil din acelasi motiv pentru care nasturii la barbati sunt in partea opusa hainelor de femei laughing
Siii pentru ca inventatorul mereu pierdea primul nasture? rolling on the floor