| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile care utilizeaza parfumuri barbatesti in mod frecvent? Sau camasile partenerilor? Ultima chestie multi cred ca e kinky, dar parfumul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am început să folosesc parfumuri bărbătești deși nu am niciun bărbățel. laughing))

Simt o putere mai mare când mă dau cu unul masculin. Sau măcar vreau să cred asta. laughing) Deși nu sunt fana lor. laughing)) Adică nu sunt fana lor când mă dau cu ele zi de zi, dar când le-am mirosit la văr-miu sau în catalog mi se păreau faine și le luasem. Dar după nu mi mai plac. laughing))

Cred că sunt sexy femeile care poartă cămășile partenerilor lor, la fel ca și parfumurile lor. Le ador. laughing))

Dacă sunt doar simple femei care poartă chestii masculine (parfumuri/haine) le văd doar ca pe niște femei simple sau unele mai masculine.

Simple deoarece nu pun accent pe condiționarea socială, dacă le plac un parfum bărbătesc cum miroase, îl iau și gata.

Masculine deoarece doresc să-și regăsească masculinitatea pierdută sau renegată din ele, ori altele au complexe de inferioritate și prin acea masculinitate care o afișază se simt puternice și stăpâne.

9 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca si noi folosim parfumuri femeiesti nu vad de ce sa nu fie viceversa...
Camasa, pantaloni... orice dam la schimb atata timp cat nu ne pun sa purtam fusta happy

| vodami92 a răspuns (pentru aditimus):

laughing foarte tare asta! cum ar fi oare! nimic nu este imposibil!

| aditimus a răspuns (pentru vodami92):

Neah eu singura data cand m-am imbracat a fost intr-o rochie trebuia sa fiu mireasa urata...
Toti au ras...

| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

Esti barbat, nu? happy

| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

Aș vrea să văd și eu bărbat totuși care se dă cu parfum de femeie laughing) laughing)

| vodami92 a răspuns (pentru aditimus):

Ei ziceam si eu asa! intr-un univers paralel poate! adica gen femeia sa fie barbatul! si barbatul sa fie femeie!

| vodami92 a răspuns (pentru aditimus):

Doar daca pierzi vreun pariu! sau la un joc de carti! trebuie sa te supuilaughing ca vrei sau nu! dar in rest nu! de aia am zis spus ca doar intr-un univers paralel! se poate intampla asta!

| aditimus a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu mi se pare o problema, nu prea observ lucrurile astea.
Eu nu analizez oamenii in modul asta, ii judec doar dupa comportament.
Mi se pare de prost gust sa studiezi in detaliu aparentele unui om.