| Miruna0909 a întrebat:

De ce cand aveam mai de mult parul blond( blond auriu cam asa), oamenii ma priveau foarte ciudat și se comportau la fel de ciudat, iar in ultimii 2 ani până in prezent, cand am fost roscată si acum satena (ciocolatie), lumea se comporta mult mai ok cu mine, nu aruncă priviri urate, și vor multe persoane sa se împrietenească cu mine?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Blondele sunt percepute ca fiind mai greu de abordat sau mai increzute, poate de aia

| Celdrept a răspuns:

De deștepți ce sunt romanii

| SapLla a răspuns:

Probabil doar ți se pare.