| vyo a întrebat:

De ce cand pornesc pagina cu mozila firefox imi arata mereu 'Conexiunea sigura esuata'?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Asa imi apare si mie... oricum eu am renunat la Mozilla pentru ca nu mai mergea sa ma loghez pe TPUoh go on.
Eu iti recomand Google Chrome.

| Malvina24 a răspuns:

Nu merge netu! asa e si la mine apoi se remediaza de la sine problema!

| viatadecacatt a răspuns:

Incearca sa instalezi opera, poate nu iti mai face asabig grin(Opera este in gen mozilla)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la net, eu am aceeasi problema si am incercat calculatoru si la un vecin dar e la fel...

| astrid_1098 a răspuns:

Nu merge netul