| Ideea a întrebat:

De ce credeti ca are nevoie un site numit all about footbal (al meu) pe forum?
Dati-mi cat mai multe subiecte pentru forum.

Multumesc si Fundita!

2 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Pai nuite ce zic eu:informatii pentru cei ce nu stiu cum se joaca cati jucatori trebuie sa fie cate rezerve(o rubrica pentru incepatori)dupa diverse informatii mondene sau despre joc al unor jucatori cunoscuti,diverse info despre echipa/echipele din orasul tau performante, despre jucatori straini tot asa caum am scris mai sus, sa intrebi ce pareri aveti despre o echipa, un jucator, despre unele imnuri daca se potrivesc, diverse interviuri sau jocuri sa publici si o sectie ce mai doriti sa vedeti sa aflati.stiu ca e cam greu dar pentru un forum e super

| Iubibilăă a răspuns:

Despre jucatori, povesteste echipa ta preferata... happy povesteste scorul unui meci..etc. succes!
Mai poti crea si concursuri... adica intrebari...
wave