| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Ce credeti despre Acest site numit TPU?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este site-ul meu preferat.
Suntem ca o mare familie (virtuala). Ne ajutam intre noi, facem schimb de idei, ne mai amuzam... Este un site foarte util si distractiv. Ma bucur, ca fac parte din aceasta comunitate.

| Karinakari99 a răspuns:

Este un site folositor.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
TPU este un site cunoscut
Nu stiu cum ar fi fara TPU
Oamenii care au un raspuns il pun aici si toti ii sar in ajutor
De aceea se intituleaza asa
Pt mine acest site este f important
Si sunt f multumita ca am gasit aici prieteni multi si conversatii
Intrebari si raspunsuri
Aceasta este parerea mea, dar fiecare pers are propria concluzie

pa, pa

| mgtow a răspuns:

Vad multi handicapati pe aici unii zic ca nu stii sa scrii si ei habar n-au de gramatica altii au ciuda pe tine nu inteleg de ce sunt asa fraieri chiar.

| luana1 a răspuns:

Domnule Iceman putin mai mult respect, te descalifici cu o astfel de exprimare gen "multi handicapati" sau "fraieri". Uite de asta e bun TPU, poate ca unii, atragandu-ti atentie te ajuta sa te corectezi iar asta nu inseamna ca isi bat joc de tine.