| PisicaCuBere a întrebat:

Dati-mi si mie un site in care sa invat cum sa fiu un portar mai bun la footbal. Funda

Răspuns Câştigător
| AnonimRămân a răspuns:

Salut! Ceea ce îţi trebuie ţie este un club de fotbal! Te rog să te interesezi,chiar de pe internet,despre un club sportiv de fotbal din oraşul tău,dai un telefon,te duci la o proba,la un antrenament, iar dacă te vei acomoda, vei simţi că eşti în stare să evoluezi la acel club, să te antrenezi mult mai bine, să rămâi acolo!
Dar pentru orice opţiune vei alege îţi recomand aceste site-uri destul de bune! O zi excelentă îţi doresc!

1.)http://radublog.wordpress.com/2009/01/10/cum-sa-devii-un-portar-bun/
2.)http://knowledge-book.com/ro/360373
3.)http://11delegenda.gsp.ro/articole/100/tata-m-a-facut-portar.htm

Încă un sfat! FOTBALUL NU SE ÎNVAŢĂ CITIND CEVA DE PE INTERNET SAU DIN CĂRŢI!
FOTBALUL SE ÎNVAŢA JUCÂND CU CEI MAI BUNI,CU CEI MAI MARI!
FOTBAL=MULTĂ MUNCĂ,EFORT,TRANSPIRAŢIE,URCÂŞURI ŞI COBORÂŞURI, DAR MAI ALES MUNCĂ ŞI IAR MUNCĂ!

DUPĂ MUNCĂ, VINE MUNCĂ, IAR DUPĂ MUNCĂ IARĂŞI MUNCĂ ŞI TOT AŞA!

Îţi urez bafta şi sper să îmi urmezi sfaturile! Să auzim de tine in viitor, când vei juca la o echipă mare! :) Mult noroc!

4 răspunsuri:
| Greece2000 a răspuns:

Salut PisicaCubere, cel mai bun mod este sa mergi cu prieteni pe terenu de fotbal si sa te antrenezi zi de zi foarte mult antrenament daca vrei sa ajungi un portar bun la fotbal.

| radioactive00 a răspuns:

Nu prea poți invata asta de pe internet, că nici sa inoti nu poti de pe pământ.
Roagă pe cineva care se pricepe să iti dea niste sfaturi, un coleg mai mare sau un prieten.

| Greece2000 a răspuns (pentru radioactive00):

Radioactive00 in prima faza nu ii trebuie sfaturi ii trebuie foarte mult antrenament pentru ca el de asta are nevoie, doar asa poti sa ajungi un portar bun.

| radioactive00 a răspuns (pentru Greece2000):

Așa e, dar mai bine să invete de la cineva decât sa caute de pe internet.