| memariuta a întrebat:

De ce credeti ca europenii îi urasc pe americani?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu nu stiam ca ii urasc.

| clauss a răspuns:

Unde ai auzit asta?

| Narfundo a răspuns:

Doar europenii>? Eu stiam ca se urasc si intre ei.Sti tongue sunt 2 lucruri pe care Americanii nu le suporta.Rasismu si negri

| mirunix a răspuns:

Nici eu nu stiam ca europenii ii urasc pe americani si desi se spune despre SUA ca e "Tara tuturor posibilitatilor" si toata lumea vrea sa-si traiasca "Visul american", nu cred ca lucrurile sunt chiar asa de roz. In plus, sunt si in Europa tari minunate, nu cred ca Europa (in general) "lasa de gandit"...

| memariuta explică:

Nu am auzit nicaieri, e parerea mea formata dupa multe strambaturi din nas cand aduci vorba de Sua sau americani

| memariuta explică:

Eu nu am vrut sa zic ca europenii sunt mai prejos.

| Mistik a răspuns:

Europenii ii urasc pe americani pentru ca america este '' Tara tuturor posibilitatilor'' pe cand Europa lasa de gandit...