| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeți că s-au desființat rând pe rând site-urile dedicate cocalarilor și pițipoancelor, gen cocalari.com sau pitzipoanca.org?
Aveau profit și vizitatori dar s-au închis undeva prin 2013.
Și încă ceva: de ce erau catalogate drept frustrate acele persoane-admini care publicau pozele pe acele site-uri?
De ce dacă expuneau țării întregi cocalarii și pițipoancele erau numiți frustrați?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pentru ca numai e la moda, cocalarii si pitipoancele persista insa s-au masacat in altceva, cocalarii acum sunt fie cefe groase imputite fie acei traperi manelisti, pitipoancele acum sunt fie divele de carton de pe internet fie prostituatele nesimtite.
Termenii s-au schimbat, lumea a ramas aceeasi.
E vorba de moda, si da acei admini se credeau si ei interesanti la randul lor expunand pe altii, de parca ei sunt perfecti.
A fost o moda atunci in trecut cum a fost prin 2000 mIRC-ul sau putin mai tarziu Hub-urile sau internet cafeurile happy din pacate astea ultimile sunt lucruri bune care au disparut, cocalarii si damele de consum nu.