| AnnaSpiritualRavishment a întrebat:

De ce credeti ca unele persoane din comunitatea TPU raspund superficial? Ce credeti ca le determina sa faca asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Plictiseala. happy

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca stau pe siteul asta doar din plictiseala.si nu le intereseaza daca ajuta pe cineva sau nu!
...dau un raspuns de 3 cuvinte.si apoi vor funda! cam patetic!

| aliceinchains a răspuns:

Că nu le interesează. Pentru funde. Sau să apară cât mai multe răspunsuri acolo la profil, restul nu mai contează, cel puțin pentru unii.

| elasexygagica a răspuns:

Vreau fundita love struck

| pedobear a răspuns:

Meh...

| Yell0w a răspuns:

Dar tu de ce raspunzi superficial si injuri pe toata lumea?

straight face
esti la fel ca ei

| AnnaSpiritualRavishment explică (pentru Yell0w):

Draga mea iar ma provoci

| preaplictisit a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care iti raspund la o intrebare mai veche de un an de zile..sunt prea plictisit happy

| miruna123 a răspuns:

Draga mea ori sunt prea fitoase ori spuncu intentie buna si atunci cand o citesti u pare a fi rea depinde de starea emotionala pe care o ai... :X... sper ca team ajutat pup happy