| myhaela a întrebat:

De ce crezi că oamenii obișnuiți sunt interesați de viața oamenilor celebri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din foarte multe motive.
- vor sa fie inspirati de povestea vietii lor, si cum au ajuns unde au ajuns;
- vor sa afle cum este o viata in lumina reflectoarelor;
- pur si simplu sunt curiosi;
In orice caz, celebritatile duc o viata super diferita de a noastra si asta ne atrage cel mai mult. Tot ce este diferit de ce stim noi ne starneste curiozitatea.

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Din cauza dorintei. Apropo de dorinta, sti cum sta treaba. Vrei un lucru foarte mult si cand il primesti intr-un final, observi ca nu iti mai place.

| myhaela explică:

Multumesc pentru raspunsuri