| drlove_8685 a întrebat:

De ce de fiecare data cand incerc sa fumez, tremur tot si am senzatie de greata? Am 14 ani si sunt baiat. Sunt la inceput de cariera cu fumatul big grin.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lasa-te de prostia asta, pana cand inca nu e prea tarziu! Eu sunt fumatoare si stiu ce spun. Iar referitor la greata, sa stii ca toti patesc asa. Chiar si eu, daca fac o pauza de o zi-maxim doua, ajung sa ma simt foarte rau dupa primele fumuri. Lasa tigara, nu e buna!

| gabriela a răspuns:

Pentru ca esti un copil pentru a fuma. Maiincearca peste 4 ani!

| Angiutssa a răspuns:

straight face!
Pana si organismul tau iti spune sa nu fumezi! Pana si "tu" iti spui ca nu e bine.De ce vrei sa faci o "cariera"?
Te roga angie sa te lasi de fumat.Nu e bine.
Nu mai fumahappyHugz de la angie^^

| jony a răspuns:

De unde ai bani de tigari la 14 ani? Vrei sa dai banii pe tigari de la varsta asta? Nu-ti place ciocolata si sucul? Te simti bine cand pui 10 lei pe un pachet de tigari? Si dupa ciocolata si sucuri ti se face rau? Nu ai pe ce sa pui banii? Sti ca poti cumpara 4 paini cu 10 lei? Nu te oblig sa nu fumezi, dar raspundeti tu singur asa la intrebarile mele ce ti le-am dat si gandeste-te dupa, ok? Ciau! Apropo si eu fumez tot de la 14 ani, dar atunci nu erau asa scumpe tigarilehappySi plus de aia daca incepi sa fumezi pe banii tai, bravo si mult succes!

| PurpleAngel a răspuns:

Lasa-te de fumat! cat mai poti ca iti distrugi viatastraight face.

| thedoll2010 a răspuns:

Poate esti alergic. poate nu fumezi 'corect', poate ai inceput cu tigari prea puternice tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e la inceput... o sa te obisnuiesti in curand nu te panica