| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

Acum cateva luni m`am lasat de fumat, pana ieri, cand am inceput din nou.
Dar am o problema...de fiecare data, dupa ce fumez, mi se face rau...sunt ametita si tremur. Oare de ce?thinking

Răspuns Câştigător
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Asa se intampla cand tragi in piept. Depinde si de individ, eu find mai puternic doar la primele 2, 3 tigari ma ametea putintel. Oricum, eu fumez un pachet pe luna si doar dunhill negru(e foarte tare). Daca vrei sa nu ametesti fumeaza ceva usor(mentolate), nu fuma rapid si nu trage mult. Oricum, iti strica sanatatea. Un prieten de-al meu, mai slabuc asa, a ajuns la spital, mai ca n-a vomitat si ultimul bob de mazare mancat! Deci nu e de joaca!
Baftawinking

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat