| alle_9243 a întrebat:

De ce doare atat de tare indiferenta?

Răspuns Câştigător
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
DIn moment ce o persoana este indiferenta inseamna ca nu spune prea multe iar daca tie iti pasa de ea atunci.de asta doare pentru ca nu sti ce gandeste si te ignora iar daca tu tii la ea atunci este foarte dureros si te gandesti mereu De ce? Ce are? si asta inseamna ca u te ranesti singur acea persona te pune pe ganduri pentur ca are misterul ei pe care tu stii ca nu ai cum sa-l descoperi.Este foarte frustrant... daca te uraste stii ca ai facut tu ceva de a declansat asta ceea ce inseamna ca ii pasa ca simte ceva pentur tine dar daca este indiferent sau pare indiferent atunci logic ca te duce cu gandul la faptul ca nu-i pasa! Asta doare!

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

E tare aiurea si enervant sa ai de-a face cu persoane indiferente, care raman niste stane de piatra la tot ce se intampla. Mai bine primesti o palma decat indiferenta.

| georgesur a răspuns:

Este mai bine asa, caci altfel(daca n-ar durea) s-ar inmulti ca prostia!