| Criiss16 a întrebat:

De ce doare atat de tare indiferenta? sad

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Doare pentru ca nu sunt impartasite trairile, sentimentele si de cealalta persoana (ma gandesc ca la asta te-ai referit candn ai pus intrebarea).

| Criiss16 explică (pentru ASIGURATORUL):

Da, la asta ma refer!

| ASIGURATORUL a răspuns (pentru Criiss16):

Neputiinta unora de a se ridica la standardele tale (ma refer aici la invatatura) ii fac sa reactioneze asa...din pacate.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Doare pentru ca nu sunt impartasite trairile, sentimentele si de cealalta persoana (ma gandesc ca la asta te-ai referit candn ai pus intrebarea).