| KinderPingui a întrebat:

De ce e rau ca fetele se uita la banii baietilor dar nu e rau ca baietii aleg fetele dupa corp in principal? laughing
Daca ai bani inseamna ca esti destept si descurcaret, corpul nu spune prea multe despre tine...deci cine alege mai cu cap in ecuatia asta? laughing

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

E rau ca o fata sa se uite doar la bani unui băiat pentru ca bani nu inseamna tot.Degeaba ai bani daca esti prost crescut,curvar,violent si incapabil de a iubi.
Un bărbat cu bani nu trebuie nici macar sa fie inteligent, ci pur si simplu sa fi avut norocul de a se naște intr-o familie mai bogata sau sa fi furat.
Corpul poate sa spuna ceva despre tine, spre exemplu ca esti o persoana îngrijită, ca ai gena buna etc.Dar da, sa nu uitam ca toti îmbătrânim si nu rămânem frumosi pe vecie.
Asa ca nu câștigă nici unul, ci merita uni pe altii.

| Catrice a răspuns:

Uau ce repede trece timpul, ieri era 2021 și azi e 2026 surprise

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Oamenii fac pe moralistii! Doar pentru ca vrei bani sau un partener atragator nu inseamna ca esti o persoana rea/superficiala! Asa e natura noastra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dacă ai bani înseamnă că ești deștept și descurcăreț."

Nu e musai. Poate ești de bani gata. Poate ai folosit metode ilegale de îmbogățire. Poate pur și simplu ți-a picat fisa. Sau da, poate chiar ești deștept și descurcăreț. happy
Însă pentru mine cel puțin nu e suficient.

| Cheo0S a răspuns:

Nimeni. Doar saracii zic ca femeile se uita la bani.
Sunt importante ambele cat sa nu fie boschetar sau sau stirb/a in gura de iti e scarba de ea el
Dar un om intelept alege dupa caracter. Cu ala stai nu cu frumusetea sau ce are Persoana aia.