| AlexDorinel a întrebat:

De ce englezii au fițe? Gen la haine și la cum se comporta și de ce toți copiii din Romania visează doar haine scumpe și să ajungă în UK?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Englezii sant prosti, betivi drogati care sta acasa cu 400 lire pe luna si ajutor de chirie de la guvern, prea putini sant constienti sa faca o rata la o locuinta sau sa isi cumpere o masina decenta. Doar imigrantii mentin economia britanica la nivel optim, ei au firme si afaceri pe langa un numar mic de englezi care au deschis firme prin anii 1800 - 1900. Visul britanic se termina din 2021 nu mai vine orice dilit aici daca nu stie limba, fara facultate sau oferta de munca bine platita pentru ca ramas bun UE (GB ramane o tara saraca) pentru uniunea europeana

| darrio2007 a răspuns:

Si ei pot spune despre noi ca avem fite. Ei au alte conceptii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu au fite la haine, doar ca stiu sa se imbrace elegant... si isi si permit acest lucru.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce englezii au fițe?
Nu au.
și de ce toți copiii din Romania visează doar haine scumpe și să ajungă în UK
Nu toți.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intrebarea ta merita pusa langa asta:
https://youtu.be/36Pp0sLEFmw

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu prea au fițe avand in vedere ca lasa orice vierme din africa sau india sau europa de est în țara lor.
De ce viseaza romanii sa ajunga in UK? Ca nu le zice nimeni cat de rau e acolo lol

| Legion7X a răspuns:

Cine visează? Eu stiam că visul era despre America, nu UK dar na acum toată lumea pomenește de UK pentru că toată lumea are access. dacă USA ar da drumul, printr-un mod mai ușor, cred nu ar mai exista niciun român prin UK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că au bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca noi nu avem. Romanii au fite inca pe burta goala.