| anonim_4396 a întrebat:

De ce este toata lumea asa de inebunita de Justin Bieber? Eu nu am nimic cu el dar pur si simpu nu imi place, tot respectu pentu voi fanii lui, cu voi nu am nimic dar eu sunt cu totul de alta parere, prea e idolatrizat.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca este un pusti ...si toate pustoaicele intre 14-18 ani sunt inebunite dupa el!
... dar nu e numai asta, in realitate 50 % din vizualizarile lui de pe youtube sunt facute de hateri care nu il suporta...
E atat de popular si pentru ca i se da atata imporanta.....importanta pe care nu o merita