| Tasya05 a întrebat:

Intrebare pentru fanii Justin Bieber ( nu neaparat fanii... doar sa nu il urasca)
De ce suntetii voi fanii Justin Bieber? Ce va place cel mai mult la aspectul lui fizic? happy:X

1 răspuns:
| TSO7 a răspuns:

Eu nu sunt deloc fan Justin Bieber dar nu pot sa zic ca, canta rau sau ca e urat. Canta bine si e foarte popular, pe youtube are peste 500mil views, poate cele mai multe dar e infumurat si asta nu imi place...cei mai multi sunt asa cand ajung vedete.