| AdioTPU a întrebat:

De ce exista afirmații fara fundament pe acest forum cum că un user sau câțiva, ar fi același cu un altul care pare-se că și-a dezactivat contul căci dacă îl cauți la utilizatori nu da nici un rezultat? Sunt atâția useri la care stilul de a posta sau subiectele întrebărilor se poate asemana dar unii trag concluzii pripite cum că un user nou e chipurile unui mai vechi cu care cel nou nu a avut niciodata vreo tangență și de care nu știe nimic.

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Se observă când stilul e identic, modul de formulare a ideilor e același, greșelile ortografice (minore) rămân, ticurile verbale (minore) rămân, modul de concepere a propozițiilor și frazelor e același, dinamica frazelor e la fel, etc.
Se strâng prea multe coincidențe care nu pot fi întâmplătoare.
Mai ales greșelile de semantică ce se repetă.
Asta în cazul unei priviri sumare. Că dacă te apuci să faci o analiză pe text... dar cine se apucă să facă așa ceva? laughing

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se simte "magia" din intrebari

| CostinAlamariu a răspuns:

Ok Rosalia

| Utilizatoare123 a răspuns:

Pentru că oamenii au simpatii virtuale, indiferent cum le manifestă, negativ sau pozitiv. Anumite personaje i-au marcat. laughing Dar chiar și-așa, care ar fi problema dacă ar avea mai multe conturi? Adică, nu înțeleg logica lor. Cu ce mă afectează?! Dacă vrea, omul răspunde, dacă nu, nu. Așa de simplu.

| Manticora a răspuns:

Le pasa prea mult de ce se intampla aici, probabil pentru ca nu au viata

| IBRAHAM a răspuns:

De ce nu? Unii fac din TPU viata lor. Drimmero are EXCEL in care trece toate datele tuturor si compara. A recunoscut asta

| Drimmero a răspuns (pentru IBRAHAM):

Sunteti trecuti toti in tabelele mele din excel, fiecare cont principal al unui user are o anumita culoare iar culoarea respectiva e respectata conturilor auxilare a userului in cauza, ba chiar cu data actualizata sa nu-mi scape nimic.