| Timishan a întrebat:

De ce foarte multi dintre utilizatorii acestui Site, cand pun intrebari ce cer raspuns personal, nu dau ei insisi un prim exemplu de experienta proprie? Se cuvine cand ceri ceva, intai sa oferi, iar rusinea nu-si mai are valoare daca ceri altora sa fie sinceri.Deci!?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi pe ei nu ia intrebat nimeni....cum sasi dea raspuns la intrebarea proprie?hee hee

| alle_1861 a răspuns:

Nu sunt de acord. Eu sustin ca cel ce intreaba merita raspuns, iar daca este si el intrebat este frumos sa raspunda.

| spiritul a răspuns:

Ca bine zici temesanule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incep la fel ca tine:deci?, ca n-am inteles! unu pune intrebarea, dar tot el trebuie sa raspunda? ma intreb eu in naivitatea mea infinita, daca unu pune o intrebare, e ca habar nu are raspunsul... zic si eu, nu ca l-ar sti.