| NoProblemInViataVirtuala a întrebat:

De ce gayy nu sunt acceptati in comunitate cu usurinta? pana la urma nu ei vor sa fie...asa cum sunt...

2 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Eu va accept, frate! Dar sa nu va fortati intrarea in societate cu parade si travestiti, ca e prea de tot. Sa vad imitatiile alea de femei cu penis care isi bat joc de imaginea noastra de masculi, ma ia dracii. Iubesti un barbat, iubeste-l in pm cu demnitate, nu deghizat intr-o caricatura ostentativa.

| NoProblemInViataVirtuala explică:

Eu nu as face asa ceva nici o data... eu ii consider gay normal iep aia care's normal inu care se poarta ca femeile doamne fereste! n-am sa fac in viata mea vreo aprada sau ceva de genu!