| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi arata sub `logat ca hepi baluns`, adica unde sunt punctele mele, ca am -56, iar in paranteza zice ca am 143 in ultimele zile? raised eyebrowsstraight face

Răspuns Câştigător
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Probabil ai fost penalizat pentru un raspuns indecent sau ceva de genul; iar in paranteza scrie cate puncte ai facut in ultimlele 7 zile.
Adica tu ai facut ieri 100 de puncte si ai primit o penalizare de 150, o sa scrie ceva de genul "-50 puncte (100 in ultimele 7 zile)"