| teoooGT a întrebat:

(problema cu FACEBOOK)

Voi astia care sunteti mai experimentati cu facebook! Am si eu o problema sa zic, minora...
Am pe cineva in lista, sa-l numesc " X " si acel cineva cand nu este pe facebook, il am in lista dar in dreapta in dreptul lui nu apare acea bulina verde.Am facut o proba cu un prieten si eu l-am bagat pe offline (decat pe el) si nu mai apaream in lista.Si acum va intreb pe voi, este posibil ca acea persoana " X " sa ma fi bagat pe offline si sa abia activitate pe Facebook si eu sa nu vad? va rog mult raspuneti la aceasta intrebare.Multumesc

1 răspuns:
| AlaDyn172 a răspuns:

Pai da tresa ii zizi sa te bage pe Online asa am patit si eu!