| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce in Romania la internari in spitale e obligatoriu cu pijamale? Eu nu sunt de acord cu asa ceva. M-am dus mai demult, m-am internat cateva ore si eu nu aveam pijamale si a trebuit sa cumpar ca asa a vrut de la spital

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Dar cum vrei? In costum?! Nu te duci acolo la nunta, birou, petrecere, in general la spital se cam sta prin pat. E normal.
Sunt pijamale destul de frumoase cu maneca scurta sau lunga, nu e problema.
De ce sa cumperi? Acasa nu ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

In pat in blugi! Esti culmea, trening ar merge, dar si ala nu e pentru pat, e pentru sport si stat in casa.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Te inteleg! Insa daca alea-s regulile? Ce sa facem. Ca subiectiv ti-as zice sa stai cum te simti tu bine, dar obiectiv am zis din punct de vedere al regulilor casei.

Răspuns utilizator avertizat