| OnePiece a întrebat:

De ce in ultima vreme exista o mentalitate de genul "Real Madrid contra tuturor"?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa a fost mereu si cand barcelona era nr1 in europa, de exemplu la mine in oras uni sau dus la bataie intr-un oras din apropiere, sa se lupte cu jandarmi nu sa vada meciul, probail cum numai se face armata, numai vanam animale energia masculina trebuie sa se descarce asa ca uni se descarca prin injuraturi, batai, prostie https://www.digisport.ro/......lse-434093

| Drimmero a răspuns:

Real e cea mai buna, doar ca exista si momente in care e prima si la furaciuni!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru ca au deja 2 Ligi ale Campionilor consecutive si a 3-a bate la usa.

| PRD98 a răspuns:

Pentru ca acolo joaca Ronaldo, daca ar juca in alta parte ar tine lumea cu echipa respectiva, aici este mentalitateawinking