| Deeza a întrebat:

De ce intrebarile sau raspunsurile TPU sunt afisate asa greu? Ia o zi sau chiar mai mult sa imi afiseze o intrebare sau un >raspuns.sad

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca esti noua pe site si atat intrebarile cat si raspunsurile tale sunt moderate de 3 useri.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pentru că eşti nouă. După 30 de răspunsuri acestea nu vor mai fi verificate de către moderatori şi vor apărea instantaneu. Cât despre întrebări, cred că tot după 30 de răspunsuri, nu ştiu.

| kukubau a răspuns:

Pentru ca vin tocmai din chinalaughing