| RAY a întrebat:

De ce isi critica romanii cu asa mare pasiune alti romanii?
in clipul de mai jos un roman cica ne demonstreaza el cum indetifica un roman, sincer nu am mai vazut in viata mea oamenii sasi critice propia tara ca romanii
https://www.youtube.com/......tps?/watch

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pai si ce tratament sa merita tara asta? E la pamant si e in moarte clinica de mult, vrei sa fie laudata?

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Merite*

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate man dar imi place pasiunea de care dati dovada

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ciordeala e la putere in tara asta/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Indiferenta,nepasarea,prostia si frica de tigani si hotia desigur

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Suntem la pamant!

| T0T a răspuns:

Cred că prin asta se descrie mai mult pe el, că doar un om idiot ar putea generaliza în felul ăsta și de asemenea nici umor nu are că el a încercat să facă ceva umoristic jignind o nație, ce să spun, cum de l-ai găsit?

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Și după vreți să fiți bine văzuți în occident când voi vă criticați pe voi și nația voastră în locul altora iar când sunteți criticați săriți cu coada în sus. Românul își merită soarta, păcat de românii care totuși au niște realizări și se țin de treabă.

Răspuns utilizator avertizat