| Akukama a întrebat:

De ce la Facebook cand lasa cineva un comentariu nu il vad doar dupa ce dau refresh la pagina? Mesajul il vad da in partea de jos in stanga intr-un chenar verzui, dar trebuie sa dau refresh la pagina sa apari si in sectiunea de comentarii.

Răspuns Câştigător
| Andr3y007 a răspuns:

Da pai asa e normal la orice pagina ca sa vezi ceva nou tree sa dai refresh...dar la unele sa da automat si de aia ti se pare ciudat ca la asta nu se da singur...
funda?