| udialan a întrebat:

CAND POSTEZ comentarii cu pagina de facebook pe diverse site uri si vreau sa inserez in comentariu un link...DE CE nu imi apare acest link in comentariu? trebuie sa fac ceva setari, unde? pls! funda.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca nu vor propietarii site-urilor ca tu sa faci spam cu link-urile tale!

| Andreea_Zafiu_1993 a răspuns:

Asa este ca si la mine se intampla la fel nu este o problema deoarece persoana care da clic pe link ii va aparea ce frei tu sa ii apara.Nu poti face nimic in legatura cu asta.
FUNDA?