| anonim_4396 a întrebat:

De ce la intrebarile altora raspunsurile mi se par atat de evidente, iar la intrebarile mele nu gasesc deloc raspunsuri? Cred ca pana si atunci cand postez aici o intrebare, daca as face abstractie de faptul ca e pusa de mine, as putea scrie un raspuns, si chiar daca gandesc si asa parca raspunsul nu e cel pe care il astept.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

oh go on Si mie mi se intampla. oh go on Probabil asa functioneaza creierul uman.winking laughing

Răspuns utilizator avertizat
| rain a răspuns:

Pentru ca esti subiectiv. La fel ca noi toti. happy