| RoXxXy a întrebat:

De ce acolo unde am toate raspunsurile mele nu apar toate, apar cateva si restul' nu (se poate sa nu se fi inregistrat deloc?)... tin sa mentionez ca acele raspunsuri sunt de ieri...se poate sa fie din cauza ca nu am iesit deloc de pe site?
Ofer fundita pentru raspunsul care imi rezolva problema...ca am impresia ca nici la intrebarile la care am raspuns nu apar

1 răspuns:
| Dragotta a răspuns:

Nu te certa cu noi ceartate cu fondatorul sitului TPU care nu prea este in stare sa tine un server activ