| SmEkHeRuL2012 a întrebat:

De ce la statutul membru junior nu pot sa votez? Imi poate explica cineva cum sa fac ca sa pot vota?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Greece ți-a spus bine.
Poți să arunci o privire și aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da 100 de raspunsuri si asteapta pana in 21 ianuarie, sa implinesti zece zile pe site.
Cu 100 de raspunsuri pe site si 10 zile de la crearea contului tau, vei deveni membru senior si poti vota linistit.
Spor!

| SmEkHeRuL2012 explică (pentru greece12):

Pai 100 de raspunsuri adica intrebari si raspunsuri?

greece12
| greece12 a răspuns (pentru SmEkHeRuL2012):

Nu.
Numai raspunsuri!
Uita-te pe profilul tau, exista sectiunea "Raspunsurile mele" ca si "Intrebarile mele".
Cand vei avea 100 la "Raspunsuri", esti membru senior.

| SmEkHeRuL2012 explică (pentru greece12):

K mersi

greece12
| greece12 a răspuns (pentru SmEkHeRuL2012):

Anytime!happy