| Konata a întrebat:

Dece cand votez imi spune ca nu e posibil si apare "Statutul de membru junior nu permite sa votezi "? Cum pot vota fara probleme? va roggggggg:d

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa este regulamentul TPU, utilizatorii juniori nu au dreptul sa voteze. O sa poti vota dupa ce ajungi senior, respectiv dupa 10 zile de activitate pe TPU si 100 de raspunsuri. Altfel nu se poate. Numai bine!

| blueangel99 a răspuns:

Pentru a vota trebuie să fi user senior, adică să ai cel puţin 100 de răspunsuri + 10 zile de la data înregistrării. După, o să ai derptul de a vota, raporta, folosi chat-ul şi trimite mesaje. Deci, mai dă răspunsuri.
Pa, pa!

| AndreiGabi a răspuns:

Bun...utilizatorii site-ului TPU sunt impartiti in doua categorii:juniori si seniori.Un utilizator "junior", ca si tine nu poate trimite mesaje private si nu poate vota.Pt a trece la gradul de senior si pentru a putea dispune de aceste facilitati trebuie sa oferi 100 raspunsuri.In caz ca esti foarte rapida si oferi aceste 100 raspunsuri in mai putin de 10 zile de la activarea contului o sa trebuiasca sa astepti sa treaca si acestea pentru a deveni senior.Bafta!

| MâţulMov a răspuns:

Pai e foarte simplu: ai rangul junior...ca mine de ex.Trebuie sa cresti gradul ca sa poti vota dar aici nici eu nu te prea pot ajutahappy

| AliceIDK a răspuns:

Buna!
Da cat mai multe raspunsuri si vei devenii membru senior!
Peste cateva zile cu mai multe raspunsuri vei fii senior adevarat!