| anonim_4396 a întrebat:

De ce le deranjeaza pe fete chestia asta ca noi,baietii, ne imbracam ca si ele.Stiti voi – pantaloni mulati,cu imitatii de piele,camuflaj si alte alea,tricouri lungi in future,sau cum s-o mai chema el, si restul…?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ăștia care vă îmbrăcați așa, în 99, 99% din cazuri, sunteți urâți cu spume. Și proști.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i deranjant pentru noi pantalonii vostrii mulati, doar este jenant sa va ne uitam la bosoalca voastra dintre picioare, pentru ca asta se vede cand ai pantaloni multi pe organele genitale.
Sau, pantalonii sunt atat de stramti ca nu-i pot urca pana sus, pe fund...si mergeti cu ei in vine, aratandu-ne dunga dintre fese, iarasi dezgustator!

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza absolut deloc, chiar imi place moda asta. Hainele nu au gen. Si de fapt pantalonii mulati, tricourile lungi/tunicile au fost purtate initial de barbati. Iar despre materialul de camuflaj el provine din uniformele militare care tot de barbati au fost purtate initial. Poarta hainele care iti plac si in care te simti bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine nu ma deranjeaza cu absolut nimic moda asta, sunt mai multe articole din care sa-mi aleg in mall - ce poate sa fie rau in asta? day dreaming Poate doar partea in care de-abia mai gasesc un tricou cu cranii la baieti dar e plin de floricele, panselute sau alte dracovenii de genul. Ma rog, ca nu ma deranjeaza e una ( putin imi pasa ce face restul lumii atata timp cat nu ma deranjeaza pe mine cu nimic ) dar asta nu inseamna ca as sta cu un tip care poarta pantalonii mai mulati ca mine laughing