| anonim_4396 a întrebat:

De ce le este atat de frica celor de la ambasada ca turistii care pleaca in SUA raman acolo? Care e problema pana la urma?
Daca vine un strain in Romania si ramane definitiv, nu mai sare nimeni de c*r in sus...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu le e frica celor de la ambasada, asa e politica statui american.

Si in Romania anumitit cetățeani noUE au nevoie de vize speciale sa ramana cat vor.

| Celcestietot a răspuns:

Pentru ca acolo este taramul fagaduintei, de aia rolling on the floor rolling on the floor!