| Nella12 a întrebat:

De ce m-a refuzat un băiat? Mă place dar m-a refuzat...mă puteți ajuta cu niste răspunsuri?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| roty78 a răspuns:

Se zice că bărbaţii nu se maturizează. Şi totuşi îmbătrânesc. Sunt din ce în ce mai puţin dispuşi să-şi schimbe lumea pentru cineva şi caută o femeie care să se potrivească în lumea lor cum caută copiii piesa care lipseşte dintr-un puzzle. Chiar şi atunci când realizează că piesele pe care le-ai aduce tu ar face întregul tablou mai frumos, tot le vine greu să renunţe la ce au muncit.

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te considera prea frumoasa pentru el, o provocare pe care el se gândește sa o ia în calcul sau nu. Frumușela ești, dar ai tablouri religioase și covor pe perete, zici ca la tine sa filmat filmul cu aladin. Tu insista, nu te da bătută dacă chiar îl placi, lupta pentru ceea ce vrei, nu te resemna dacă chiar îl placi.

| SilentRain a răspuns:

Logica lvl 1000
Daca te plăcea nu te refuza, a fost drăguț și nu știa cum să te refuze
Mai întreabă-l o dacă, daca te refuză lasă-l in pace că nu te place

| Saiko10 a răspuns:

Poate nu te place, sau poate are alte probleme acum si nu vrea sa isi puna pe cap o relatie serioasa.

| Nella12 explică (pentru Saiko10):

Sunt sigura că mă place dar i-am zis prin mesaje că-l plac și el mi-a zis că mă place dar nu putem fi împreună oare de ce? Daca ii spun fata in fata care va fi răspunsul?

| Nella12 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt tablouri este o icoană și pe perete nu este covor

| Nella12 explică (pentru anonim_4396):

Și nu e in casa la mine făcută poza sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nella12):

Icoana. Când ma refeream la covor eram sarcastic. Zici ca e casa de gipsy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nella12):

Fain loc ți ai ales în care sa faci poza și sa o pui și pe TPU laughing ai avut un moment "inspirat". happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt multe variabile...
Am intalnit oameni care plac cate 5 persoane simultan, si se cupleaza cu cel mai prost dintre ei, de exemplu laughing
Nu are rost sa cauti explicatii pentru oamenii care se complica aiurea. Tu sa fii sanatoasa.
Daca ii spui cuiva ca il placi, iar el nu face nimic, mergi mai departe. Nu are rost sa te complici pentru o simpla atractie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nella12):

Ești frumoasa foc.
Sper sa îl cucerești și sa fi fericita.

| Nella12 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc asemenea

| relian a răspuns:

Te-a refuzat la ce, la pat?laughing intreb ca nu ai spus clar refuzul lui, iai facut oferta si a zis nu sau despre ce anume este vorba?

| Saiko10 a răspuns (pentru Nella12):

Pai de ce nu il intrebi pe el direct care stie raspunsul, ii spui ca ai o curiozitate si il intrebi daca tu ma placi de ce nu vrei sa fim impreuna. desi eu cred ca ori nu te place si o da cu frumosul ori are ceva probleme si nu vrea o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ce ai mai vazut fa pe ecranul meu? Fa nesimtito m-ai inchis in casa de 15 ani ca sa poti face sex cu indianu langa mine, fa nesimtito rusine tie si cu mama ta ca mare qrw a facut smchera libera sa faca sex sa traisca viata. M-ati privat de libertate spionilor hotilor mincinosilor cu scandalurile si mistocarelile astea ale voastre, ma spionezi si faci numai msito de mine, va bagati cu lumea in seama sa faceti misto de mine. si va merge sa radeti cu mare scandal de incurcatura cu care imi mancati zilele.

| Nella12 explică (pentru anonim_4396):

Ai greșit destinatarul

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt nu te place, dar a fost politicos si ti-a spus o minciuna frumoasa, ca sa scape de tine.

Sa-ti fei clar fetita: omul care te place nu fuge de tine si nu te respinge, dimpotriva!