| anonim24 a întrebat:

De ce m-au scos automat din cont dupa jumate de ora in care nu am intrat pe pc, eu fiind logata si am si bifat sa fiu toata ziua? chiar trebuie din ora in ra sa ma loghez iar? De ce?

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca are ceva situl pentru ca mi se intimpla si mie. mai mult sunt zine cind nu pot intra deloc.

| Annitu a răspuns:

şi mie mi se întâmplă oh go on...acum câteva luni stăteam logată si 1 săptămână oh go on. da` mă rog...am mai zis`o şi o mai zic o dată; site`ul s`a urâţit no talking

| anonim24 explică:

PC este a doua denumire a calculatorului. Unii spun PC deoarece este mai simplu si mai rapid.Personal computer

| fastlane a răspuns:

Da pai se mai intampla si eu patesc la fel si dupa aceea trebuie iar sa imi scriu mail-ul care e foarte lung si parola la fel ca sa intru din nou dar nu stiu sigur daca e de la net sau de la TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lume ce inseamna pc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pc, raspuns pentru anonim, inseamna Partidul conservator!