| LNK a întrebat:

Mi se intampla numai mie ca dupa un Refresh, TPU sa-mi iasa din cont?
E destul de stresant. Ori la mine la calculator lipseste o rotita, ori la site. Dupa fiecare Refresh trebuie sa ma loghez iar si iar. Am selectat si optiunea sa ma tina logata toata ziua, dar tot degeaba.
Voua vi se intampla?

Răspuns Câştigător
| OnWeed a răspuns:

Practic tu esti logata, adica daca o sa raspunzi la o intrebare o sa vezi ca o sa iti apara nick-ul la raspuns.

Si mie mi se mai intampla ca la fiecare refresh sa ma scoata de pe cont, dar cum am zis, practic raman logat desi nu apare in stanga meniul contului.

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu stai linistita, si noua la fel. mai mult de atat refresh nu mai inseamna nimic, reactualizarea este super lenta si dureaza cel putin o zi asa ca nu te speria

| LNK explică:

Multumesc pentru raspunsuri. happy

| Nyku_5126 a răspuns:

Trebuie sa fie o problema de la cookies, daca ai bifat optiunea normal este sa te tina logata toata ziua. Uita'te la ce nivel sunt acceptate cookies in browserul tau si daca este prea inalt, coboara-l putin si incearca din nou.

| Dianna_8523 a răspuns:

Si mie mi se intampla, foarte des. Nu numai daca dau refresh. Daca ies de pe site, si intru peste 2 ore sa zic, numai sunt logata happy

| hrdcore a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat dar raspunsurile care le dadeam imi apareau ca fiind ale mele

| sasha a răspuns:

Mie nu

| Kataa a răspuns:

Nu mi s-a intamplat...eu dau intr-una refresh(crede-ma) asa ca calc-ul tau are o problema(fara supy)