| Carmen_Maria_Dayana_1997 a întrebat:

De ce medie este nevoie ca sa intri la filologie? Este dificil? Va multumesc big grin

2 răspunsuri:
| CandiceDwi a răspuns:

La filo e chiar destul de simplut asta in caz ca iti place sa citesti multlaughing ..insa media cu care se intra depinde de nivelul celorlalti. daca ai in jur de 8.00 intri linisititawinking dar reped depinde de concurenta.

| Carmen_Maria_Dayana_1997 explică (pentru CandiceDwi):

Pai eu de exemplu la anul vreau sa ma mut din Italia in Romania si vreau da dau la filologie...in Italia n-am invatat limba romana sau geografia sau istoria romaniei, o sa-mi fie usor?:/