| Sali98 a întrebat:

Hei ce medie iti trebuie ca sa intri la filologie?

6 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Care filologie?

| ElenaSA a răspuns:

Depinde de liceu.Cauta pe admitere.edu.ro
Vezi medile de anul trecut si-ti faci lista cu liceele care au avut medii apropiate de a ta.

| Romina01 a răspuns:

Depinde de liceul la care vrei sa intri.

| rainbowcity a răspuns:

Nu exista o medie generala pentru nici un profile.Eu am intrat cu media 8 fix.Mediile difera de la un an la altul si de la un profil la altul.Intereseaza-te ce medii au "concurentii" tai si vezi ce faci mai departe.Bafta!

| Sali98 explică:

Pai sunt in clasa 7 dar vreau sa ma interesez de acum

| rainbowcity a răspuns (pentru Sali98):

De interesat poti sa te interesezi de acum, dar mai asteapta totusi ca pana la anul se pot schimba multe.