| SimonaNicoleta20 a întrebat:

De ce mereu se întâmplă să mă întâlnesc cu un băiat întâmplător de fiecare dată,?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e viata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cum arata un baiat intamplator?

| SimonaNicoleta20 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Adică ma intalnesc de fiecare dată. Cu același baiat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SimonaNicoleta20):

Inseamna ca baiatul are deseori treaba prin zonele pe care le frecventezi si tu. Va zambiti, te saluta?

| SimonaNicoleta20 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mi-a facut curte.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SimonaNicoleta20):

Tu iesi din casa dupa un program anume? Daca te place, poate ti-a invatat programul, si se intersecteaza cu tine intentionat.

| gemeni6226 a răspuns:

E simplu fiecare persoana poseda un cimp magnetic si vibratii si daca te gindesti ori tu la el foarte mult ori el la tine se produce atractia a ceea ce iti doresti mult in gind.La mine cel putin functioneaza.E drept ca am citit si foarte mult in acest sens.O data daca o sa ai destul timp citeste pe indelete despre legea atractiei cit si despre ce a zis Nikola Tesla: „Dacă vrei să aflii secretele universului, gândeşte în termeni de energie, frecvenţă şi vibraţie"

| Lukasssz a răspuns:

Meh, e doar o coincidenta.

| 1997onur a răspuns:

Acelasi drum aceeasi directie si eu uneori ma intalnesc de multe ori cu aceeasi oameni cand merg la munca

| CIaudiu a răspuns:

Pentru ca nu exista doar fete pe lumea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că spațiu public.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine știe, poate este doar o simplă coincidență. Sau poate este ceva mai mult thinking Dar vei afla tu asta cu timpul big grin Oricum, e cel mai probabil sa fie doar ceva intâmplator, fără o semnificație anume. Se mai intamplă chestii de genul, de aceea nu trebuie neaparat sa iți investești energia gândindu-te la asta. Asta doar dacă nu cumva simți ceva anume legat de întâlnirile astea si fată de băiatul acela. Ceva care, după părerea ta, sa însemne ceva mai mult decât o simpla coincidență. Dar ai grijă doar sa nu ajungi sa te convingi ca ai simti ceva mai mult fata de aceste intalniri si in realitate sa nu fie asa. Zic asta pentru ca noi, oamenii, mai avem uneori tendinta de a vedea lucrurile asa cum vrem noi sa fie si nu cum sunt ele de fapt. happy

| TheStrategist a răspuns:

Pentru că sunt mulți băieți pe lumea asta, nu sunt doar fete.

Răspuns utilizator avertizat
| Rihanna20B a răspuns:

Destinul;-)