| MorcovMajestic a întrebat:

De ce mi--a dat ignor SufletAlbastru? sad Eu la ce situatii ipotetice mai raspund? Intrebati-o va rog

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Femeia aia are o problema psihica grava, dupa ce am intrebat-o ceva in legatura cu topicul ei, m-a blocat, fiindca nu vrea sa raspudne la nimeni, dar pretinde tuturor sa-i raspunda la intrebarile ei "ipotetice" si paranoice.

Da-i pace, ca-i paranoica sau schitofrenica. La aproape 30 de ani nu are servici, nu are pe nimeni, doar cloceste si inventeaza intrebari fara sens, pe care le numeste ipotetice, ca apoi sa le puna pe forum. Are o minte bolnava, saracuta!

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai fraieri aia care ii raspund! O baga prea mult in seama, nu crezi? Ca daca nu o baga, pleca singura.
Deci cine e de vina?

38 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Asta e intrebare de om care are nevasta si un copil...si eu care aveam impresia ca esti adolescenta fantezista plictisita in vacanta si in loc sa scrii in wattpad, scrii aici.

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Nu stiu ce e wattpad, cumva locul in care ai invatat sa scrii cringeoseniile astea? =))

https://www.tpu.ro/......-numai-pe/

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Aia a fost asa la rece, ma prosteam cu cineva, inca n-ai realizat ca drimmero e un personaj personificat dupa atatia ani? Altele au fost momelile unde ai muscat.

Hai lasa vrajelile ca nu stii ca esti fix tiparul ala de domnisoara

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Iar imi explici cat de mitoman esti? Pai nu stiu eu? Nu asta iti zic de atata timp? rolling on the floor

Si pe Tinder te porti ca un tataie rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Tu realizezi cat de urias pot fi daca tu de ani de zile ma urmaresti? Stai linistita, nu esti singura.

Nu are tinder fata de mine, n-am ce cauta acolo.

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Esti 24/7 aici te urmareste toata lumea fara sa vrea rolling on the floor

Corect, transexualele sunt pe Grindr rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Hai ca 24/7, m-am cam plictisit de site-ul asta si cred ca va urma si retragerea mea de aici, a devenit cliseic

Transexuale bleaaah, prefer femeile.

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Pe ce site te retragi? =))

La disperarea ta merge orice si o gaura in perete =))

https://www.tpu.ro/......eminin-si/

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Ma apuc de Yt, sa-mi dai subscribe, share si d-astea.

Intrebarea aia era tot pentru amuzament, nu m-as atinge de o transa nici daca m-ar plati...

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

N-ai tu curaj sa te afisezi rolling on the floor

Toate sunt de amuzament dar numai tu razi la ele rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Poti face yt si fara sa te afisezi. In fond cine ar sti ca ala de acolo as fi eu?

sa stii ca rad la ele cand vad reactia celorlalti, oricum cred ca esti ceva transexuala, hermafrodit ceva hibrid ca o zi te dai fata, in alta baiat, ai apucaturi dubioase.

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Mai bine faci direct onlyfans rolling on the floor

Gasesti o casalota sa iti dea 3 lei de o paine pe o poza cu pasarica ta epilata perfect rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Iti las tie aia ca tot iti plac morcovii in dos, eu am principii mai sanatoase.

pasarica? cred ca uiti cu cine vorbesti.

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Vorbesc cu cea mai mare pasarica de pe TPU rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Mai lasa oglinda aia, eu-s barbat bine.

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

In sfarsit
Asta e umor, nu ce ai scremut in intrebarile alea rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Acum chiar eram serios, imi iesisem din personaj...

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Nici tu nu stii cine esti rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Tu nu stii cine sunt, eu da : ) )

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Daca nu dadeai semne clare de grandomanie te credeam rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Eh, mai fac si eu arogante dar in general sunt modest.

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Vezi ca poti sa fii amuzant fara povesti cringe? rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Scuze dar tu ai fost ala/aia (habar n-am ce esti) cringe pana acum dar e amuzant ca am jucarie

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Esti beat?

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Nu, de ce?

| Mosotti a răspuns:

Ptr ca sunt unii fraieri care dau ignore aiurea fara ca cineva sa le faca ceva.
In Germania era un forum prin 2002 unde nu puteai da ignore, nu exista aceasta optiune.
Asta ca toti sa poata raspunde la orice topic deschis de oricine, si nu neaparat pentru initiator cat pentru ceilalti la subiectul pus de initiator.

Regulile le faceau in casa lor cum doreau, cui nu ii convenea, era liber sa plece, nu era aia "e dreptul meu sa..."
Ce aveai dreptul scria in reguli.

Iar daca cineva te hartuia, spama, injura, insulta, raportai si se rezolva cu ala. Deci nu aveai nici un motiv sa dai ignore sa nu lasi oamenii sa raspunda la anumite topicuri.
Iar daca nu iti placea ce scrie cutare, nu citeai.

Si majoritatea aveau cap si nu se suparau, fraierii plecau.
La noi cum e tara prostiei, ca de aia suntem cum suntem, se accepta astfel de oameni.
Si uite asa se fac forumurile de ras, prosteala, tampenii, subiecte de 2 lei, si fuge lumea de forumuri.

Nu poti sa intrebi de ce ti-a dat ignore ca o sa zica "e dreptul meu sa...", si gata! Daca intrebi conducerea o sa zica "e dreptul lui sa...".

| Fatamuntilor a răspuns:

Morcovele si daca stii cu ce te ajuta?
eu spre exemplu am 18 care ma ignora.Si doar cu 2-3 stiu sa fii interationat/deranjat cu ceva... Restul poate nu le-a placut raspunsurile mele.

| SirenicaCuMomite a răspuns:

I-ai distrus nick-ul. sad

| MorcovMajestic explică (pentru SirenicaCuMomite):

De cesad
Pare ca are nevoie de mine

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Ea îl vrea pe al lui LoveSleep... sad

| MorcovMajestic explică (pentru SirenicaCuMomite):

LoveSleep nu baga decat somnuri adanci
Eu sunt mai bun mai generos

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Ce să-i faci? Dacă nu e experimentată fata...
Nu ştie ea de astea.
Pierderea ei.Că ți-a dat ignore. sad

| MorcovMajestic explică (pentru SirenicaCuMomite):

Nu e nimic, o invatam.
O facem sportiva

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Mrr. love struck
Să nu uiți de mască şi pelerină.
E marea ei fantezie.
Dacă ai şi barbă de preot e perfect.
Fiartă o să fie.

| MorcovMajestic explică (pentru SirenicaCuMomite):

Barbita am
Masca si pelerina gasim
O inscriem la sarituri in poala si pupat poala viteza

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Ar ajunge campioană printre enoriaşe.Presimt.Are potențial.

| MorcovMajestic explică (pentru SirenicaCuMomite):

Campioana pe 7 sate