| Drimmero a întrebat:

Sa traiti! De o perioada tot sunt presat de familie sa imi intemeiez si eu chiar una, ca am o varsta si o ard numai pe distractii, numai pe comoditati si ca viata trece si fug de responsabilitati ca dracu' de tamaie, satul de gura lumii dar si satul de deceptiile din trecut am decis sa incerc si eu aplicatii d-astea de dating, stiu cat de mult sunt blamate dar am zis sa sparg bariera. Zis si facut, am zis sa intru la misto si sa vad ce gasesc pe acolo, mai mult de experiment, mi-am facut un profil, o poza facuta mai mult la misto dar am inteles ca atitudinea conteaza destul de mult, trec peste detalii, am tot cautat tipe pe acolo, fugitiv am dat repede peste profilele lor si ochii mi s-au atintit la una care culmea reprezenta idealul meu candva din punct de vedere fizic, instant am zis ca e interesanta, mai ales ca e si e destul de aproape de zona mea, ne-am dat match (la cum arata am zis ca nu am fata de ea si nu va accepta niciodata sa-mi dea, poate doar din curiozitate sa vada ce replici cliseice mai arunc si eu din zecile de tipi) si am stat putin pana sa-i scriu, tipa arata chiar bine si am zis ca n-are rost sa ma bag in seama cu ea si voiam sa-mi sterg aplicatia pentru ca nu aveam destula incredere in mine si tarie sa mi-o incerc cu ea, dar pana la urma mi-am facut curaj si i-am dat mesaj si totul a decurs normal si natural spre surprinderea mea, am vorbit ce am vorbit si simt ca poate fi mai mult de atat. Nu am mai patit cu nimeni asa de rapid, nu credeam ca poate fi ce trebuie chit ca este vorba doar despre o interactiune online. Intrebarea vine, oare poti sa-ti formezi o relatie sanatoasa de acolo sau sa mearga lucrurile mai departe spre ceva foarte serios? Am tot blamat aplicatiile de genul, am facut la misto totul sa vad ce se poate intampla si totusi sunt bulversat. A mai patit cineva sa-si formeze o relatie de pe aplicatiile de genul? Oare ce va gandi lumea cand aude de unde ti-ai facut relatia si spui ca e din mediul virtual nu vei parea cumva ratat/inapt? rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu plang stai chill. Eu când îmi cumpăr un tricou de la OFF WHITE din reprezentanta tu te rogi de părinții tăi 3 săptămâni în genunchi sa îți dea măcar pe jumate happy nu pun patos deloc! Tu pui! Nici nu te-am băgat în seama arsenal low cost și vi cu cu atacuri neîntemeiate la adresa mea, aseară dacă voiam maturam cu tine pe aici, da mi-o fost sa nu te am pe conștiința deja după răspunsurile pe care le dădeai ai creeat atâta mila omului de nici nu îți imaginezi ca ar fi posibil asa ceva din partea unui om care pretinde ca e sănătos tun mintal și mental. sad

Eu ma duc la neamuri, eu am într-o luna cât o sa ai tu în 5 luni dar nu asta contează, ci caracterul.
Am spus eu ca nu am greșit privind comportamentul? Ce ar fi sa îți faci o introspecție ție? M-am dat eu vreodată ca tine ceea nu s?
Eu recunosc ca nu am prieteni, viata sociala! Dar puteam avea în comparație cu tine! Cred ca ai citit aceea întrebare în care ma cautau pseudoprietenii? Și nu le-am răspuns! Prefer sa mor dracu asa decât sa am oameni de rahat în jurul meu, toxici, care nu au caracter, ți-o spun cu toată sinceritatea mea. Eu în comparație cu tine am avut prieteni și gagici, partide sexuale relații! Tu deocamdată visezi la asa ceva Drimmi happy Lasă-mă tu pe mine, poate azi sunt mâine nu mai sunt, tu lucrează la caracterul tău.

161 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Calmate amigo, mai bine iti traiesti viata pe discord sau pe TPU, ce ai tu nevoie de responsabilități?

| Drimmero explică:

Nu mai stii care cine e pe aici din padurea de conturi. Hai totusi sa nu am o parere atat de proasta despre tine incat sa te asimiliez cu aia, dar o sugestie serioasa nu poti da?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ti am raspuns ca sa nu te simti prost ca o sa-ti raspunda cel mult 3 persoane la asta dintre care 2 din complezenta

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Desteapta te-a facut mama ta! Ma asteptam sa ma 'urecheze' userii mai vechi care ma cunosc, nu tu, ai o ciocolata.

| Drimmero explică:

Unde sunt analfabet? Stii cum e, uneori iti poti gasi si dragostea online, nu doar in realitate (intrebarea e un pamflet). Dar ce ai cu morcov? Nu e gusti, asa am crezut si eu la inceput. Ma faci sa par prea overrated la cum imi faci descrierile, nu sunt chiar asa, nu stiu daca sa apreciez sau sa fiu amagit : D

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ești! Pe ramura psihologica /psihiatrica! Ești! Hai sa fiu elegant,, ești nedocumentat big grin
Pai îți pierzi mult timp man aici, și nu e ok. Nu prea e un pamflet! Tu nu cred ca ai mulți prieteni reali și nici iubita, soție asa cum ar fi normal. Eu recunosc ca sunt depresiv, am probleme cu anxietatea cauzata de un Țigan. Asta când e singur și când ma vede fuge de rupe pământul și e smecher rău omul, are mulți prieteni țigani. De aia am zis ca eu am fost cum ma credeți voi, am avut succes la gagici de nu ii venea sa creadă la tatăl meu câte gagici aduc în casa, continuarea o ști tu! Pe mine depresia m-a pus la punct, asta e!
Nici fără părinți nu e deloc ușor, unii de aici care ma judeca nu ar rezista nici o zi fără părinți! Întreținuții ăștia care nu au loc de mine pe TPU.
Nu știu cine e copilul asta, dar ți-am spus ca are probleme cu mine, are ce are cu mine personal.
Adineauri ți am răspuns care e problema, ai zis ca nu ești analfabet! Nu ești! Dar ai probleme cognitive! Ți-am spus frate ca mi am schimbat intenționat de doua - trei ori nickname-ul și o modificat repede în ultimul name pe care îl modificasem. Asta e psihopatie curata! Cum sa porți atâta hate pe un om? Eu recunosc ca înjur și am un comportament penibil! Ți-am spus ca o sa ma comport frumos pe TPU și nu mai înjur, ți am promis nu? Ți-am cerut scuze, tie și părinților tai. Ce trebuie sa fac sa fiu lăsat în pace pe TPU? Spune-mi și tu bro? Dacă schimb de 50 de ori nickname-ul și ea îl modifica, am făcut Dinadins acest lucru! Sa vad daca face vreo manevra. Ce rezolva acest user cu atâta răutate gratuita? Dacă am înjurat, i-am înjurat pe alții, și îmi cer scuze tuturor, și le mulțumesc frumos tuturor care m-au susținut ieri când am pus întrebarea legata de suicid. Chiar ma simțisem rău, eu nu mi-am făcut cont aici sa îmi bat joc de voi, sa va țin în,, alerta,, înțelegi? Eu nu pot posta întrebări de pe contul oficial asa ca mi-am făcut contul asta, sa cer ajutor asa cum și eu am ajutat pe alții.
Nu știu ce i-am făcut ei personal sa ma urască în asa mod? E avocatul poporului sau cine e? Dacă am înjurat am suportat consecințele, mi-am pierdut contul. Cine este sa ea sa decidă în locul adminei sa fiu suspendat, sa îmi iau ban definitiv? sa fiu ridicat de politie? Ca nu fac nimic, o ard pe TPU on & on, dar ea nu cumva face acelasi lucru? Sunt sigur ca are mai multe conturi multiple și ma ataca pe mine.
Deci acum vezi și tu ca sunt provocat la maxim de niște psihopați?
Vreți sa porniti un război cu mine?
Aveți impresia ca sunt singur dacă nu am părinți?
De ce nu putem sa ne vedem fiecare de treaba lui?
Eu încerc frate sa ma schimb, și niște looseri nu au loc de mine.
Pai eu când eram băiat de cartier cumetre ăștia nici sclavi nu erau, aveau ca și acum program fix de ieșit - întrat în casa.
Profitați ca va aflați sub anonimat?
Și gusticel ma tot denigra pe unde apuca, acum țiganca asta face la fel? Nici măcar nu am înjurat o, dar mi-am văzut numele în întrebarea ei și atacurile la adresa mea.
Mi am văzut de treaba, am ignorat!
Dar intenționat c. oaie îmi schimb numele de trei ori și ține sa arate lumii ultimul meu name modificat în întrebarea în care ma ataca!, ce pana mea rezolva? Ferească Sfântul, voi ma judecați pe mine, dar nu va uitați la voi în oglinda.
Uite ca nu ma feresc de nimeni! Sunt userul Kevin88.
Toți sunteți speriați de bombe, nu dați nici un detaliu despre voi, tipic persoanelor cu schizofrenie, la unii ma refer nu la toți!
Eu pot rezista fără TPU, eu o sa plec la neamuri dincolo, unii dintre voi nu puteți, toată viata voastră de autiști consta în TPU sa fim realiști frate.
Tu nu ești băiat rau, dat pari sa îți petreci prea mult timp pe aici când ai putea a ieși cu prietenii în oraș, sa ieși cu iubita, și dacă ai iubita tot ai probleme fiindcă prea mult îți petreci timpul aici și pe discord.

Ți rușinea de tine? De întrebarea ta? Eu nu cred ca e un psmplet, reflecta perfect realitatea! Un băiat smecher nu sta toată ziua pe TPU. Eu nu sunt smecher, sunt un om simplu! Dar eu fata de unii am avut tot ce își doresc ăștia care tot pun obsesiv întrebări legate ca nu o avut nici odată un prim sărut cu o fata, relație, prieteni, și asa mai departe. Nu ma dau ceea ce nu-s, sunt sărac, în momentul de fata nu am prieteni, stau pe TPU mai mult decât trebuie, eu admit ca nu e ok sa injuri în stânga și-n dreapta.
Nu sunt deloc mândru de mine.
O seara faina îți doresc.
Și fa ce simți mereu, nimeni nu decide în locul tău.
Asta nu e o întrebare pamflet, sau lumea nu te mai ia în serios ca na, nici tu nu ești prea strălucit ca om, ai potential și stai pe TPU, nu te judec, e treaba ta cum îți gestionezi viata, dar tu nu pari un tip normal asa cum pretinzi.
Un tip ok are iubita, prieteni, soție, copii, tu nu ai happy ai putea sa ai ca tu poți dar na, îți place aici, treaba ta! eu nu mai zic nimic. Nu mai îmi bat capul, va pierdeți vremea dacă încercați sa ma denigrați pe aici, eu am tărie de caracter și nu ma ascund, ieri am spus ce cont am avut. Nimeni nu are curajul dintre voi sa admită acest lucru, sunteți slabi! Va dati ceea ce nu sunteți.
Vreau sa vad cum o sa va descurcați voi dacă doamne ferește va mor părinții mâine, ce faceți? Ca mulți nici nu lucrați.
Nu ești overrated, mai ți minte când ți-am spus ca tu poți avea ce gagica vrei? Ca ai potential? Și acum susțin acest lucru. Și daca ne vedem și ne batem tot o sa susțin același lucru, de asta eu zic tu poți faze orice dar nu vrei. Mulți de aici vor, dar nu pot, tu poți, dar nu vrei.
O seara buna Drimmi și încă o data îmi cer scuze ca te-am jignit atunci.

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Hai lasa frate vrajeala ca iar incepi sa injuri, sa ameninti lumea pe aici daca nu-ti suflam in toba. Chiar sunt curios, fapte, nu vorbe.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ala e paralizat neuronal

| Drimmero explică (pentru RAY):

Cine?

| Drimmero explică:

Ai vazut ma cat de usor te pot scoate din personaj? E foarte simplu. Nu o mai baga pe gusticel aici ca nu mai e, nu stiu cine e morcov dar din moment ce iti zice cate ceva inseamna ca a observat cum e treaba cu tine. Sunt mult mai multi useri care te urecheaza cu orice ocazie pentru ca si-au dat seama cine esti.

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Vrei sa îți cumpăr o pereche de ochelari? Gusticel nu poate trai fără TPU laughing aveți tendințe de psihopatie asta e chestia, testați nervii cuiva în loc sa va vedeți de mizeria de sub preșul vostru care e cât muntele.
Faptul ca urechezi pe un om aflat în suferință denota lipsa de empatie, lipsa de educație, imoralitate, lipsa celor de 7 ani de acasă și lista continua.
Poate cand nu o sa va mai vedeți mama frustraților sexuali ca nu mai e unde o vedeai mereu, ca totul e gol, inexistent și vin niște retardați sa va provoace și sa va testeze nervii, atunci o sa va dati seama ce oameni de rahat sunteți.

Nu-i nimic! Karma nu iartă pe nimeni.

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Ba frate, oamenii de aici nu au nicio vina ca tu ai nervii sensibili, fii dracu barbat ca ai 30 de ani, nu 15. Daca ai probleme cu nervii du-te si trateaza-te pentru ca poti fi pericol public.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e, tai oamenii cu cuțitu pe strada, cu sabia rolling on the floor
Lumea de frica mea nu mai iese pe străzi afara decât cu gaborii laughing
Acum ești și expert în criminalistica rolling on the floor
Pai fi și tu bărbat și insoarate lasă discord ul la anii tai cu prietenii tai imaginari happy.
Succes la agățat. Lui Caste nu ia plăcut de tine, Dorotheea nici ea, poate, poate găsești o șchioapă happy

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Iese frustrarea din Skov Olsen, cum de ai atata energie sa dai atata ranchiuna zi de zi? Ti-am dovedit ca dintr-un mic troll te activez. Ce treaba are insuratoarea aici? Nu poti fi barbat fara sa te insori? De ce aduci in discutie nick-urile userilor care nu mai sunt aici?

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Dar tu te ai gândit vreodată ca și eu ma joc psihologic cu unii dintre voi sa va vad adevăratul chip ascuns de fiare? big grin adevăratul caracter al vostru? (Mai întra caste câteodată pe aici)
Purtați multe măști, nu sunteți deloc asa cum pretindeți ca sunteți! Un om bun e acela care și în momentul când e îndreptățit sa fie rău e bun. Sunteți ușor de demascat trollicilor.
Nu vreau sa te umilesc man ca ești băiat bun tu în fond! Îmi este mila nu știu, stârnești multă mila și tu și ăștia care va dati oameni ok.
Vad ca dai răspunsuri dezolante, poate e pe fond de oboseala. Asa e ca tine!
Ești cumatrul meu nu pot sa te umilesc. Te va umili cândva viata, pe toți de fapt.
Tu nu realizezi cât sunt de calm acum rolling on the floor nu te ai trezit din prostie.
Noapte buna cumetre. Ai grija, nu lasă nici o parașuta sa își bata joc de tine.

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Stim ca joci un rol, stim foarte bine asta, de aia lumea iti bate obrazul pentru ceea ce zici si cand ti se zice verde in fata ii injuri, asta arata caracterul tau, eu ti-am mai zis tie ca esti foarte prefacut.

Nu ai cum sa ma umilesti tu pe mine, iti garantez, nici sa vrei nu ai cum, in primul rand nu iti voi intra in joc, in al 2-lea rand n-ai potenta necesara. Eu chiar iti doresc sanatate si sa iti vina mintea la cap, macar in al 12-lea ceas sa vina revenirea, e tarziu dar nu inca foarte tarziu...

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Problema ta e ca nu ești nici bărbat nici însuratwinking un baietel care cochetează toată ziua cu fictivitatea, discord, desprins total de realitate! Te ai refugiat ca ultima nevastuica pe discord și te mai crezi și dedectiv rolling on the floor de trolli, care acești trolli se pare ca îți țin partea ca tu singur nu poți face fata sad
Mereu ai depins de alții.
La greu sa vezi cum se dau toți ascunși rolling on the floor
Prea mult patos pui pentru un criminal în serie ca mine care ucide în stânga și în dreapta în public cu sânge rece happy
Vad ca vrei sa ai ultimul răspuns ca muierea deși răspunsurile tale sunt desprinse din desene animate puerile. O sa îți ofer acest privilegiu de a avea tu ultimul răspuns, sa nu dormi frustrat ca de obicei.
Ce nu fac pentru cumatru eu big grin

| Drimmero explică:

Daca nu era Morcovul sa sparga gheata bat la pariu cu tine ca puneai botul. Nu va mai ambalati, e doar un experiment spontan facut pe loc sa vad cat de credula e lumea aici, oricum amuzante raspunsuri, merci.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero explică (pentru Hyacinth):

Daca erai mai istet si nu te aruncai ca fata mare la maritis iti dadeai seama ca accentul trebuia pus pe ultimele intrebari, contextul e la caterinca, cum am zis, experiment. Eram doar curios de reactii

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero explică:

Priviti-l cum plange fara decenta, sa-i dea cineva niste servetele/batiste sa isi stearga lacrimile, ireal cat patos pune asta. Pai tu ar trebui sa fii fix ultimul care reproseaza altora unele lucruri legate de viata personala, chiar nu ti-o zic cu rautate, am empatizat candva cu tine dar ti-am zis, esti prost de gura si cu oamenii fara caracter trebuie sa le platesti cu aceeasi unitate de masura.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Stim, tu in tinerete erai Dan Bilzerian, spargeai milioanele prin cazinouri, aveai cate o muiere pe poala pe noapte, aveai ultimele modele de masini la vremea aia prin garaj, cand te enervai te plimbai cu croaziera pe Bega, dadeai o fuga si cu avionul personal, erai capo di tutti capi, o fi bine sa povestesti ce visai?

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Cat patos poți sa puirolling on the floor asa e ca tine man, bravo!
AI UN OS
MAINE TOT SCHELETUL
POIMÂINE TOT CIMITIRUL!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Eu când îmi cumpăr un tricou de la OFF WHITE din reprezentanta tu te rogi de părinții tăi 3 săptămâni în genunchi sa îți dea măcar pe jumate"
Mie în locul tău mi-ar fi şi ruşine să mă laud chiar şi sub anonimat cu ce haine scumpe îmi cumpăr, când eu am 30 de ani, stau ca un vierme acasă toată ziua în faţa pc-ului scriind răspunsuri pe TPU de mărimea pomelnicelor pe care nu le citeşte nici dracu' şi plângându-mă peste tot ca o pizduţă de depresia mea "catastrofală", în timp ce sunt întreţinut de alţii. Dacă se satură ăia într-o bună zi să te mai sponsorizeze, ajungi să dormi pe cartoane la colţ de bloc.Are omul răbdare cu tine şi milă, dar până la un punct.În locul tău mi-aş cam face griji şi aş începe să-mi fac un rost pe lumea asta, nu să stau toată ziua să mă crizez ca ultimul babuin şi să mă dau mare psihiatru pe aici că am citit şi eu câteva articole mediocre de pe net.E trist că nu conştientizezi în ce situaţie gravă şi penibilă eşti.
"Eu în comparație cu tine am avut prieteni și gagici, partide sexuale relații!"
Sex? Gacici? Relaţii? Mă piş pe mine, mai multe nu zic.

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Bea un pahar cu apa și calmează-te, nu impresionezi pe nimeni copilaș happy
O zi buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Repede m-ai şi expediat.Cam doare adevărul, nu? sad

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Deloc! Sunt imun la feed-back - urile tale dezolante, nu ai capacitatea intelectuala sa ma iriti, cred mai mai afectata ești tu ca ai realizat ce răspuns inept ai putut da, și nu ți s-o răspuns pe măsură.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Păi n-am zis adevărul? Nu stai tu la cei 30 de anişori ai tăi aici 24/7 certându-te din orice căcăţel şi victimizându-te încontinuu în timp ce eşti ţinut în palme de rude?

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca ar trebui sa îți vezi de lungul nasului tău. Nu e treaba ta ce fac eu, țineți ție evidenta copile, te-o luat cu transpirațiile sa îmi dai acel răspuns, o ora cred ca te ai gândit sa îmi dai cel mai penibil răspuns din istoria TPU. Pe mine nu ma interesează frustrările tale și ca ai fost plimbata de mama ta la înmormântari sa primești și tu un suc cu pai. Tu Vezi ți de cocina ta, nu de a altuia.
E o greșeală ca m-am certat, nu ma mândresc, dar nu te interesează pe tine alte informații personale stalkere.
Și mort de beat dacă port o discuție cu tine te dovedesc rolling on the floor tu ești o valoare da laughing ai adus un prestigiu memorabil acestei Tari. Si mari realizări ai tu, am auzit de tine rolling on the floor

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Pai nu ziceai ma ca nu bei si ii faceai pe toti care beau ca sunt betivi nenorociti si ca sunt ultimele spete umane? Deci te-ai taiat singur craca de sub picioare.

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Nop nu beau. Era un răspuns metaforic. Eu nu am mai băut de foarte mult timp. Ma refeream ca și daca as fi beat ii dadeam rekt-uri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

"Nu e treaba ta ce fac eu, țineți ție evidenta copile, te-o luat cu transpirațiile sa îmi dai acel răspuns, o ora cred ca te ai gândit sa îmi dai cel mai penibil răspuns din istoria TPU. "
Normal că nu e treaba mea,tu ţii neapărat să ne reaminteşti care e situaţia ta cu fiecare ocazie,fără să fii întrebat.
Nu răspunsul meu e penibil, ci adevărul care se află în el, adevărul despre tine, e o diferenţă.
"Pe mine nu ma interesează frustrările tale și ca ai fost plimbata de mama ta la înmormântari sa primești și tu un suc cu pai."
Vai, ţi-ai amintit de întrebarea cu înmormântările.Deja ştiu când rămâi fără argumente că începi să te legi de toate nimicurile de care îţi aduci aminte.
"Și mort de beat dacă port o discuție cu tine te dovedesc"
Sigur, îmi şi imaginez.

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Naiba îți citește ție raspundurile interminabile rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Cică interminabile când de fapt sunt doar câteva rânduri dintre care jumate sunt replici de ale tale.Mai uită-te o dată peste răspunsurile date de tine de pe paginile anterioare. rolling on the floor

| Olsen a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Aşa,fugi ca o fetiţă.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Pana si voi aveti mai multa barbatie decat el, fetelor...

| supadeceapa a răspuns (pentru Olsen):

Omule, dacă alea sunt interminabile, ăsta ce e?
https://www.tpu.ro/......-numai-pe/

Scrie doc.new în bară și pune-ți textul de curiozitate acolo, să vezi câte pagini ai scris :|

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Să-i comandăm şi lui o pereche de ***, zic, chiar are nevoie.

| Olsen a răspuns (pentru supadeceapa):

Cat patos puneți sa demonstrați cât sunteți de penibili, uite cum va irosiți voi timpul încercând sa îmi demonstrați cât de caraghioși sunteți. rolling on the floor
Cui ii pasa de acele răspunsuri. Tu trăiești în trecut, revino la singurul moment real din viata ta happy
Cât patos puteți sa puneți pe mine rolling on the floor
Nici nu va mai răspund ca sunteți sub orice critica! În loc sa faceți ceva util cu timpul vostru, îl alocați unuia ca mine care se mira câtă prostie poate sa zacă in 4 psrsoane în loc sa își vadă de treaba lor. Se vede ca nu aveți altceva de făcut, va plictisiți rău :*
Certați-va singuri cu telefoanele rolling on the floor

| supadeceapa a răspuns (pentru Olsen):

Ai stat efectiv toată ziua aici laughing. Ți-am mai zis, practice what you preach.

| Olsen a răspuns (pentru supadeceapa):

Nah, am vrut sa va demonstrez ca un om poate sa va pună la punct și fără sa înjure și amenințe, și uite ca unul dintre voi a-ți jignit.
4 vs 1 și va fac covrig în timp ce fac flotări.
Unul vs unul nu aveți nici o șansă cu mine trust me.

| supadeceapa a răspuns (pentru Olsen):

Pe cine ai pus la punct? laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru Olsen):

''Unul vs unul nu aveți nici o șansă cu mine trust me.''

Cu mine ai avut confruntări shaolin 1 la 1, puteam să-ți demonstrez asta dacă nu îți ștergeai comentariile imediat după ce dădeam cu tine de toți pereții sad

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Le-ar pune în vitrină, n-aș ști ce să facă cu ele.

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Daca erai smecher si tarie si viata ta pe care pretinzi ca o ai nu le mai raspundeai, insa ipocrizia si setea ta dupa atentie e prea mare, da tot ce ai mai bun din tine, pana acum ai dezamagit complet, martafoiule.

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Auzi la el, chemai poliția sad poate deratizarea, să omoare gândacul.

| Drimmero explică (pentru supadeceapa):

Asta e bun pentru a fi regizor la filmele SF, ii coace mintea bine, are imaginatie. Daca si-ar face canal de yt si ar povesti acolo cate ceva ar avea succes, radem noi dar...

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Nu-i da idei laughing îl vezi mâine că se ia cu Șelly la bătaie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Cred că nici cu un manual de utilizare nu s-ar descurca. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu plang stai chill. Eu când îmi cumpăr un tricou de la OFF WHITE din reprezentanta tu te rogi de părinții tăi 3 săptămâni în genunchi sa îți dea măcar pe jumate happy nu pun patos deloc! Tu pui! Nici nu te-am băgat în seama arsenal low cost și vi cu cu atacuri neîntemeiate la adresa mea, aseară dacă voiam maturam cu tine pe aici, da mi-o fost sa nu te am pe conștiința deja după răspunsurile pe care le dădeai ai creeat atâta mila omului de nici nu îți imaginezi ca ar fi posibil asa ceva din partea unui om care pretinde ca e sănătos tun mintal și mental. sad

Eu ma duc la neamuri, eu am într-o luna cât o sa ai tu în 5 luni dar nu asta contează, ci caracterul.
Am spus eu ca nu am greșit privind comportamentul? Ce ar fi sa îți faci o introspecție ție? M-am dat eu vreodată ca tine ceea nu s?
Eu recunosc ca nu am prieteni, viata sociala! Dar puteam avea în comparație cu tine! Cred ca ai citit aceea întrebare în care ma cautau pseudoprietenii? Și nu le-am răspuns! Prefer sa mor dracu asa decât sa am oameni de rahat în jurul meu, toxici, care nu au caracter, ți-o spun cu toată sinceritatea mea. Eu în comparație cu tine am avut prieteni și gagici, partide sexuale relații! Tu deocamdată visezi la asa ceva Drimmi happy Lasă-mă tu pe mine, poate azi sunt mâine nu mai sunt, tu lucrează la caracterul tău.

| Drimmero explică:

Inca plangi? Se fac 12 ore de cand bocesti la intrebarea mea, inca nu ti-a dat nimeni o batista?

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Ești penibil omule rolling on the floor când naibii o sa primești și tu un răspuns apreciat de editori? Când te însori?

| Olsen a răspuns (pentru Olsen):

24.000 de răspunsuri băiatule și nici măcar un răspuns apreciat de editori rolling on the floor

| Drimmero explică (pentru Olsen):

0 relevanta, iti dau alea de mancare? fundele iti satisfac toate nevoile? like-urile date de alti useri iti dau un scop in viata? Iti zic eu, cu toate monedele date de admini tu tot un NIMENI esti, fara site-ul asta nu existi.

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

Pentru copyright te dau în judecata laughing
Hai man ca te salut. Trebuie sa ajut comunitatea, asa cum pot și eu, mediocru, după posibilitățiwinking

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Oficial s-au facut 12 ore de cand bocesti la intrebarea mea fara decenta in pumni, slab personaj ti-ai ales, toti te 'bate', toti te injura, toti iti baga....pruna in gura.

| Drimmero explică:

Imi place ca intrebarea asta reprezinta 80% replicile lui "Olsen" si pe el il cheama Oncica, dar stai linistita, mai baga el minim 2 romane pana diseara, asculta aici, nu-i gata, il simt

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Naaa, a trecut faza maniacală, mâine se sinucide iar sad

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salutare Drimule,

In primul rand, legat de partea cu familia si restul, ai facut asta pentru ca asa ai vrut, nu pentru ca asa au vrut ceilalti big grin, deci stai linistit la acest capitol.

In al doilea rand, de ce sa nu fie ok? Da... poate ne gandim ca cineva care ar fi acolo nu ar avea ganduri asa serioase din moment ce intra in vorba cu oricine din prima, sau ca se ajunge acolo din alte motive. Insa... asta nu este chiar adevarat.

Uite cum ai ajuns tu pe acolo, asa poate ajunge si ea. Cum un barbat a ajuns intr-un colt de lume, la fel a ajuns si o fata si apoi tot au fost impreuna. Deci nici la acest capitol nu ai de ce sa iti faci griji.

Se poate termina frumos, sau urat. Sau nu se poate termina niciodata big grin, asta nimeni nu poate sa iti spuna. Deci sfatul meu ramane acelasi, sa continui asa sau oricum vrei tu si sa faci ce vrei tu, nu trebuie sa te iei dupa nu stiu ce principii, doar sa nu ai multe asteptari in caz ca ceva nu este ok.

Pana la urma pentru asta sunt aplicatiile de genul, nu? Doar pentru ce altceva.

Numai bine si succes! ^_^

| Mosotti a răspuns:

Si ce treaba ai tu cu familia, vezi de treaba ta cum simti tu.
Daca esti baiat destept, nu te iei dupa gura lumii.
Ar fi culmea sa nu fugi de responsabilitati, ca nu-s o fericire. Distreaza-te cat poti frate si lasa-i pe ei.

Normal ca poate iesi o relatie serioasa si din aplicatii, ca pana la urma si aia-s oameni din real, nu e nici o diferenta, doar ca nu stai mult online, stai putin, schimbat telefoanele si va vedeti in real, sau va dati intalnire direct de pe site.

Faptul ca nu ai pus poza, nu e deloc okey cu tipa aia! Pune poza sa te vada f clar cum esti, ca s-ar putea sa ai o mare surpriza neplacuta.
Fa asa sa vedem cum reactioneaza.
Nu va mai ascundeti fratilor ca tot voi pierdeti in final, poti pierde timp degeaba.
Poate te place! Cine stie, dar sa te vada.

Cheia e sa arati atractiv cat de cat, dupa aia cont atitudinea, aia o vede ea in timp dupa ce iesiti, discutati, etc.

Daca te vede si accepta sa iesiti, e clar ca te place, in rest vine totul de la sine.

Amica mea alfa e si maritata cu unul care l-a cunoscut la o intalnire a firmei de dating singlebell.

| T0T a răspuns:

Te-au înnebunit ăștia, nici tu nu mai ești normal.

| Drimmero explică (pentru T0T):

Ai dreptatea ta, ma conformez circului si eu cum pot ca normal nu prea mai poti sa te comporti aici...

| Simpatic a răspuns:

Eu din experienta stiu un lucru ca a cunoaste jumatatea pe net nu e cel mai indicat lucru, chiar daca asta e moda de ceva vreme, multe persoane s-au cunoscut pe FB de exemplu si acum au o familie, copiii etc
Eu nu am incredere in aplicatii de dating de niciun fel, indiferent ca persoana arata bine sau nu, ca e super HOT, conteaza caracterul, iar persoanele care umbla in mediul online sa fie cucerite de foarte multe ori sunt fie puse pe distractii, fie pe facut bani (vezi escortele) fie sunt tot felul de caractere indoielnice care in viata reala nu sunt in stare sa lege o relatie de durata cu cineva; am vorbit acum doar la adresa fetelor din zona aplicatiilor de dating.
Eu am avut pe badoo ori tinder sau nu stiu pe care si chiar daca-s cute primeam mesaje de la tot felul de rusoaice sau mai stiu de pe unde, chiar si cateva romance, intr-un final am ajuns la concluzia ca acestia erau boti ai aplicatiei respective si conturi fake, asa cum se intampla pe foarte multe astfel de aplicatii.
Dupa ce m-am lamurit am sters aplicatiile de genul asta si nu am mai intrat.
Stiu ca in ziua de azi a devenit tot mai greu sa iti gasesti pe cineva, pentru ca :
1. fie s-au curvit foarte multe, iar lumea crede ca eu am devenit obsedat impotriva pestilor si tarfelor dar e o realitate ca traim in vremuri mai rele ca Sodoma si Gomora, vremuri in care fiicele se vand pe bani si mamele le lauda pentru asta si-s bucuroase ca ce masina si-a luat ficasa pe *** ei;
2. fie multe femei sunt plecate in straintate si muncesc pe acolo unele serioase altele mai putin;
3. fie sunt deja cumplate, multe sunt cu pampalai care isi si bat joc de ele, racheristi ordinari, jucatori la pacanele sau betivi notorii care nu merita sa aiba pe cineva si tocmai aia au fete dragute in jurul lor.
4. mai sunt si alte motive dar nu le mai enumar.
Si mai este un motiv pentru care cand treci de o anumita varsta e aproape imposibil sa gasesti pe cineva: posibil pentru ca nu te mai uiti la oricine si vezi repede defectele celor din jur iar acest lucru nu poate fi benefic, o vorba din batrani spunea ceva de genul ca dupa o anumita varsta (la maturitate) "te insoara babele".

| relian a răspuns:

Pina la urma ce ai facut cu tipa de pe chatul ala? Euy acum am vazut intrebarea, e tarziu sa zic ceva dar as zice doara atat.Cand esti pe net primul lucru daca vrei ceva serios, cerei camera sa o vezi, nu sta sa pierzi timpul la povesti laughing poze pune oricine, cele mai multe isi pun poze de cand erau fete mari laughing deci trebuie sa o vezi azi, acum.
Dar deja e cam tarziu ai intrebat in iulie, deci ce sa mai intimplat cu tipa ta buna?

| Drimmero explică (pentru relian):

Ce sa se intample, era maritata si umbla cu 2 plozi dupa ea...am zis pas, de mincinoase de genul nu am nevoie.

| relian a răspuns (pentru Drimmero):

Probabil era dupa bani, am intilnit si eu de astea, unele chiar nemaritate, dar cu copil, baga copilul la inaintare ca n-are cei da, bla bla vraja marii.Stiam ca imi spuse cineva inainte asa ca cum is eu mai direct i-am bagat-o si cand a vazut ca stiu cu ce se ocupa a disparut singura laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă ești inteligent de ce înveți psihologie de pe Kudika? sad

| Olsen a răspuns (pentru supadeceapa):

Sunt inteligent pe naiba!
Ciao!, nu mai ma deranjați va rog.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu vreau să am ultimul răspuns sad

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ultimul cuvânt!

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Mi-a dat ignor. :O

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Și mie :O nu-i bai, în maxim 2 zile își face cont nou.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

''Eu nu o sa va atac și nici denigrez pe aici cum faceți unii de parca a-ți câștiga ceva.''

Dar ce ai făcut, mă, în cele 100 de răspunsuri pe care le-ai dat aici? laughing))))) Despre ce crezi tu că ai vorbit, nebunule? Vreo filosofie? Ai stat o zi întreagă să-i explici lui Drimmero că nu are viață. Suferi și de Alzheimer, printre altele? WTF laughing)

| Drimmero explică (pentru supadeceapa):

Supico, stii cum e asta...''lasa-ma-mi place'', noi doar i-am dat atentia pe care a cersit-o, dupa ce ca suntem singurii care il baga in seama mai face si figuri, asta tremura din toate incheieturile cand iese pana la magazin iar aici se umfla in pene, nu faci din corb un paun. E genul ''Ba tu esti, cine zice ala e'' si apoi da block.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu! Ultima!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

.

| Dismally a răspuns:

Cred ca e posibil sa gasesti persoana potrivita si in locul in care te-ai astepta cel mai putin. Parerea lumii nu conteaza, stii cum e - prostii mor de grija altora...

| Emma30555 a răspuns:

Eu am doua prietene care s au căsătorit cu tipi de pe situri de socializare. Pentru unii funcționează, pentru mine nu, mie mi se păreau numai ciudați, dar se pare ca pentru unii chiar merge. Poți încerca, nu ai nimic de pierdut.

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Poate merge intre noi doi, depinde si ce nimerești

| CostinAlamariu a răspuns:

Si eu am aceeasi parere negativa despre aplicatiile de dating, dar dacă zici că te înțelegi cu ea de ce să nu încerci? Până la urma ce ai de pierdut (în afară de timp și bani)

Și în privinta problemei "oare ce va gândi lumea" poti fie sa nu-ti pese, fie sa inventezi împreună cu ea o poveste falsa despre cum v-ati cunoscut.
Eu am cunoscut-o pe fosta mea tot online și amândoi am stabilit de comun acord sa inventam o poveste despre cum ne-am intalnit, ca sa nu zicem ca online.
Deci cu alte cuvinte, baftă si fara griji!

| Drimmero explică (pentru CostinAlamariu):

De ce ati inventat poveste? Va era oarecum rusine de contextul in care v-ati cunoscut?

| Lukasssz a răspuns:

Probabil face asta for fun, nu trebuie sa o iei in serios.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca o sa vrea sa scrie poate sa o faca, daca o sa raspunda inteligent inapoi o sa ii raspund si eu la fel, daca raspunde la fel cum a raspuns si pana acu... replici sunt. Culmea ( si sincer am ramas placut surprins intr-un fel de raspunsul lui scurt ) ca a raspuns scurt de tura asta.

| Drimmero explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Minunea nu a durat atat de mult, arunca o privire.

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

O durat man crede-mă, nu am înjurat o, tactic am pus-o la punct fără sa o ameninț sau sa o înjur.
Nu realizezi tu în acest moment dar cineva mai smart decât tine știe despre ce vorbesc eu aici happy

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Drimmero):

A nu ca nici nu ma asteptam sa se linisteasca in adevaratul sens al cuvantului. Nu ai ce sa ii faci, asa e el ca om si la fel de "inteligent" o sa moara

| Drimmero explică (pentru Olsen):

Ce sa domini tactic ca joaca 4-3-3 si are posesia, te ataca acolo unde lasi spatiile intre fundasul lateral si central, intrati la pauza cu avantaj pentru ea.

| Olsen a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor
Te ai scufundat prin acest răspuns mai rău decât arsenal rolling on the floor

| Olsen a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ea o avut o întrebare în care menționa ca o plimba mama ei dragule la înmormântări rolling on the floor
Deci poate acum te ai prins.
Te salut man și respect pentru ceea ce faci big grin

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Olsen):

Nici nu ti-am mai raspuns la infectiile astea de comentarii pe care le lasi aici, de ce naiba mai canti la masa asta?

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ești major, te duce mintea, nu ai nevoie de părerile noastre.Este posibil să cunoști pe cineva de treabă și prin "lumea virtuală", totul e să fi direct și sincer.În cel mai rău caz este să dai de vreun travestit :)) https://www.google.com/......ps?/search

| Drimmero explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Holy ***! Ciudat e ca si cu par facial pare feminin.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Drimmero):

Uite aici un băiat care se crede și a devenit "femeie".
https://youtu.be/mCZCok_u37w
Trăim niște vremuri în care bărbatul nu mai e bărbat,femeia nu mai este femeie.El vrea să devină ea, din ea vrea să devină el.Nu era destul că aparențele înșală,că mințeam,că ne prefăceam, acum ne confruntăm și cu asta.Nu este de mirare că generația de acum nu mai caută și nu mai crede în dragostea adevărată și se afundă în droguri și alcool.

| Drimmero explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Eh, stii cum e, viata fiecaruia e decisa de propria persoana, daca asa au hotarat e treaba lor. Isi fac transformarea din banii lor pe propria piele, nu trebuie sa ne afecteze pe noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slab de tot vere

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg, te referi ca aia cu cont acolo sunt de joasa speta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da da da exact. N-ai fler vere

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Acum mi-a picat fisa, nu esti cumva Wako aia careia i-am zis ca e girafa pentru ca avea 1.90? numai ea zicea de fler.

P.S Ziceam ca rog seriozitate...stiu ca sunt dinozaur dar de data asta e serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să dai şi de persoane ok acolo, am şi eu o prietenă care are un iubit cunoscut pe tinder şi e un tip foarte de treabă, un om perfect normal.Sunt deja cred că de vreo 3 ani împreună şi e totul bine între ei.Eu la început când mi-a zis că a început să se vadă cu el şi ştiam unde l-a cunoscut,nu prea am avut o părere prea bună despre treaba asta,ştiu că mă cam luasem un pic de ea şi tot voiam s-o conving să rupă legătura cu el că o fi doamne fereşte vreun pervers singuratic şi cine ştie ce-i face.Dar uite că n-a fost cazul.
Nu mai asculta tu ce zice lumea,dacă ţie îţi place dea ea şi vrei s-o cunoşti, atunci continuă să-i scrii, nu văd nimic rău în asta, părerea mea, mai ales că eşti şi bărbat şi n-ai ce să păţeşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă că vine el imediat.L-am comparat cu o fetiţă. Cred că acum îşi pregăteşte replicile.Să vezi ce-mi zice el mie acum vreo două de plâng cinci zile şi cinci nopţi cu faţa-n pernă.

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

ConservăNimicitorulDeFemei! Până mâine mai face două teste psihologice pe Kudica și vine să se plângă de un diagnostic nou crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt roman? Mă amuză cum tot te faci că închei discuţia şi că nu vrei să ne mai bagi în seamă, dar continui să te agiţi ca limbricul pe aici când puteai pur şi simplu să ne ignori. laughing
Şi nu, nu mama mă căra pe la înmormântări.Nu e şi n-a fost niciodată cretină.Că tot aduci vorba într-un mod obsesiv de ceva atât de nesemnificativ ca întrebarea aia.
Marş la muncă, jerme!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te distrezi?

| Morbid a răspuns (pentru anonim_4396):

Da se distreaza de minune, probleme?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi cam prea mult spus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morbid):

kiss

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morbid):

Da, mă, sunt probleme. Dar tu încearcă să stai cumințel acolo că nu te-a băgat nimeni în seamă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea pare.
Ăla are probleme cam de toate felurile. Scuza ta care e că te tot iei de el, știind cum e, știind cum o să reacționeze? La ce ajută ce faci tu?

| Morbid a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai uite ca ma bag singur in seama.
"Scuza ta care e că te tot iei de el"
Mai citeste o data CE ai scris si gandeste. Hai ca poti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morbid):

Amuzant cum încerci să găsești motive să te legi cumva de mine. Și mai amuzant că dintre toți oamenii tocmai tu te-ai găsit să te legi de ce scriu alții. Ce ai citat tu acolo e foarte corect, deci n-ai nimerit-o. Mai vrei să încerci cu ceva, sau ți-a ajuns?
Da, mă, văd că ai apărut de nicăieri să te bagi singur în seama, dar încearcă să n-o mai faci. Crezi că o să reușești?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morbid):

Și încearcă să nu-mi mai trimiți mesaje ca să-mi zici că mai iubești, că eu nu sunt homosexual.

| Morbid a răspuns (pentru anonim_4396):

Hecate ce mai face, macar e buna de ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu prea pare."
Aseară trebuie să recunosc că am fost puţin cam dezamăgită,mă aşteptam să facă mai urât,dar uite ce se agită acum maimuţica mai sus,se pare că am lovit totuşi fix unde trebuia.
"Ăla are probleme cam de toate felurile."
Da,ştiu,şi eu sunt o persoană de-a dreptul îngrozitoare că mă tot iau de el, nu? Vai, să-mi fie ruşine. sad
"Scuza ta care e că te tot iei de el, știind cum e, știind cum o să reacționeze? La ce ajută ce faci tu?"
Mă, se zice că speranţa moare ultima. Poate dacă i se tot repetă unele lucruri, la un moment dat o să înceapă să realizeze şi el cât de ratat e.Glumesc.E irecuperabil.Sau cel puţin aşa mi se pare mie.Doar mă amuză reacţiile lui, de aia îl mai tot provoc din când în când.Şi nu, nu mi-e milă de el.Nu merită aşa ceva.

Pot să ştiu şi eu totuşi de ce te tot bagi în seamă cu mine? Scuza ta care e?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

„Pot să ştiu şi eu totuşi de ce te tot bagi în seamă cu mine?"
Eram curios ce o să zici.
„Şi nu, nu mi-e milă de el.Nu merită aşa ceva."
Aha. Deci în viziunea ta ăsta e un bolnav irecuperabil, și nu merită milă pentru că e așa, nu merită nici lăsat în pace, ci merită făcut să se agite pentru că, nu-i așa, e foarte amuzant să vezi oameni bolnavi cum se agită?
„Da, ştiu, şi eu sunt o persoană de-a dreptul îngrozitoare că mă tot iau de el, nu? Vai, să-mi fie ruşine."
Ești și ar trebui să-ți fie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Aha. Deci în viziunea ta ăsta e bun bolnav irecuperabil, și nu merită milă pentru că e așa, nu merită nici lăsat în pace, ci merită făcut să se agite pentru că, nu-i așa, e foarte amuzant să răzi de oameni bolnavi?"
Nu m-aş fi luat de el niciodată dacă ar fi avut o altă atitudine.Nu-mi stă în fire să lovesc un om care simt că e la pământ.El, spre deosebire de alţi oameni cu probleme care chiar merită atenţia şi suportul altora, mai are în plus şi o aroganţă ieşită din comun având în vedere situaţia lui penibilă, iar asta nu e din vina bolii.Aşa e caracterul lui.E doar un parazit plin de aroganţe ieftine care cerşeşte atenţie.Atât.Cunosc tiparul ăsta deja destul de bine, mai şi ştiu câteva cazuri similare cu ale lui.Nu e nimic nou pentru mine.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

E asta depresiv si amarat cum sunt popa si fac sfestanii, nu mai puneti botul la tot ce zic astia, un bolnav nu cerseste cu atata dorinta atentia, asta la 30 de ani are tactica unui plod de 12 ani care e fulg de nea si cum viata i se pare cruda merge si se sinucide, e foarte penibil, stie si el ca e penibil iar coloana lui vertebrala e cam absenta, din las si prefacut nu-l pot scoate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cum poti sa nu ai nici macar mila?"
Nu merită.