| Drimmero a întrebat:

Ma roade curiozitatea, cati dintre voi baieti/barbati ati putea avea relatie cu o tipa trans chiar daca arata feminin si nu ati sti decat daca va zice ca in trecut a fost barbat, cati dintre voi ati putea trece peste asta?

50 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omule dacă nu știi ca e trans cum dracu poți întreba dacă ai știi? Ai cumpărat canabins de la farmacie

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Dacă as afla ca e trans nu as sta cu ea, el cu cine Dumnezeu gen, sex e, mai bine îmi atasez o oglinda in fata mea sa ma iubesc doar pe mine

| Drimmero explică (pentru RAY):

Ce ai dilaule? Tu nu intelegi ce citesti

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu nu aș putea.

| Drimmero explică:

Nici macar nu iti stiu contul principal, esti chitita in stil turbat pe mine de luni bune, te-ai indragostit?

| Mosotti a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja, chiar daca are penis, daca arata 99 % ca o femeie, are corp de fata si tot, e f okey, daca se rezuma treaba la masturbarii si frecari de corp, e f bine.
Daca si-a facut operatia si de schimbare de sex, tot okey e.
Daca ma atrage fizic, e f okey, nu ma intereseaza ce a fost, ci ce e acum.

| Drimmero explică (pentru Mosotti):

M-ai amuzat teribil cu comentariul asta, raman dator

| Mosotti a răspuns (pentru Drimmero):

Pai aia e, unde e problema daca a fost barbat? Pe mine ma atrage corpul, picioarele, figura, nu altele.
Ce, daca are penis, mi-e greu sa-i trag o mana si sa termine omu? Nu mi-e greu, ii fac de tasneste pana in tavan, dupa aia face el mie, sai i-o bag intre pulpe si ne jucam.
Doar sa nu aiba pretentii la anall, ca acolo ne suparam, nu suport sa bag sau sa mi se bage penisul in rahat, din cauze igienei, nu ca am ceva cu asta.

Daca n-are penis e mai bine, ca nu ar putea avea pretentii la anall.
Deci e okey oricum.

| Drimmero explică (pentru Mosotti):

I-auite dilaul ce fantezii are, iti merge bine nu gluma.

| Mosotti a răspuns (pentru Drimmero):

Pai asa gandesc, aia e, asa as face, ca femeie sa arate, in rest nu conteaza.

| Freya1 a răspuns (pentru Mosotti):

"Sa fie vie" vorba marelui înțelept cioban laughing
Pe bune, nu ai avea o problema ca nu e femeie?

| Mosotti a răspuns (pentru Freya1):

De ce as avea probleme daca arata 100 % ca o femeie?!

| Freya1 a răspuns (pentru Mosotti):

Eu nu stiu, te intreb.Ca eu una nu as putea sa fiu cu o persoană de acelaș sex, consider că nu m-ar atrage decat daca as fi si eu lezbi.
Eu stiu ca arata la exterior, până într-un punct ca si un bărbat (vorbesc la in cazul meu), dar eu stiu ca nu e si chestia asta mi-ar sta pe creier.Plus ca un act sexual la heterosexuali se face prin penetrare (ceia ce la noi nu ar fi posibil, iar la tine ar fi dar...) si conteaza chestia asta ca sa poti întreține o relație sexuală normală pentru o persoana heterosexuala.

| Mosotti a răspuns (pentru Freya1):

Pai daca transul are si vulva, prin penetrare se face, nu? Iar daca nu are, sunt si alte metode, manual, frecare de corp, intre pulpe, oral, deci nu e absolut nici o problema, iubire si atractie sa fie.

Mai ales ca mie imi place mai mult asa decat penetrare, asa ca aia e.

| Drimmero explică (pentru Mosotti):

Esti fenomenal, am ras cu lacrimi.

| Mosotti a răspuns (pentru Drimmero):

Pai aia e, ce sa zic.

| Wr3nch a răspuns:

As trece peste asta daca ne potrivim la alte lucruri. Deci da.

| Hammurabi a răspuns:

Nu.
Recunosc.

| Drimmero explică (pentru Hammurabi):

Ce bine intra raspunsurile cand vin din sinceritate, si la mine tot nu e dar sunt curios daca exista si cei care sa le ia/sa ii ia (nici nu stiu cum sa ma exprim aici) adica daca poti trece peste asta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu aș putea, dacă nu ar avea p și ar fi superfeminină laughing))) #amco@emaaari

| Drimmero explică (pentru supadeceapa):

Raspunsul asta nu l-ai dat tu ci ele care sunt cam umflate de ceva vreme...

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Pac-pac.

| mentholinks a răspuns:

Nu cred ca as putea avea o relatie sentimentala ci doar una profesionala in care eu sa fiu pestele.

| Apokales a răspuns:

Cat timp are un penis feminin este ok. laughing

| Drimmero explică (pentru Apokales):

Exista asa ceva?

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

M-ai prins. laughing Nu exista.

| wildthing a răspuns:

In primul rand, pe acea entitate nu as considera-o "tipa". Chiar daca arata ca o femeie si si-a facut operatii ca sa aiba "echipament" de femeie, daca s-a nascut cu adn de barbat, pentru mine va fi intotdeauna barbat...iar mie nu-mi plac barbatii.
Intrebi daca as putea sa trec peste asta? Imi vine sa vomit doar cand ma gandesc.

| Drimmero explică (pentru wildthing):

Vezi sa nu te indragostesti de una d-asta/unul d-asta sa vezi atunci distractie.

| wildthing a răspuns (pentru Drimmero):

Imposibil.

| wildthing a răspuns:

Da, recunosc, nu am deloc respect pentru ele, tocmai de-aia m-am si exprimat asa...am simtit nevoia sa fiu "nasty".

| FreddieM a răspuns:

Eu. Dacă-mi pica cu tronc, puțin îmi pasa ce-a fost prima.
Cheers

| Cheo0S a răspuns:

Daca ar zice asta as tinde sa cred ca face misto.
Se vede clar care sunt trans de la o posta si nu arata deloc feminin. Poate numai daca nimereste unul care sa fie dragut ca baiat si decide sa fie trans, dar asta e unul la 100 cel mai sigur.

As putea trece peste daca ma inteleg excelent cu el, dar de obicei astia mai vin la pachet si cu cate o boala mintala.

| Drimmero explică (pentru Cheo0S):

De ce sa faca misto? gandeste-te ca ar fi un moment de sinceritate si are incredere deplina in tine, tu in momentul ala cum ai reactiona si ce decizie ai lua?

| Cheo0S a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e usor sa zici, depinde cand esti pus in situatia aia. Probabil m-as retrage si i-as spune ca vorbim mai incolo laughing sau niciodata.

Totusi nu inteleg de ce "trece peste asta"?
Ce e asa scarbos in a face sex cu femeie care s-a nascut barbat? As trece mai greu peste sa stiu ca s-a nascut femeie si a facut sex cu 3-4 penisuri bagate in ea decat cu cum zici tu.

| Cracaaaaaaaaaaaan a răspuns:

Asa rau ai ajuns rolling on the floor ai inceput sa disperi

| Drimmero explică (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

Te apuca?

| Cracaaaaaaaaaaaan a răspuns (pentru Drimmero):

Cand vad in ce hal ai ajuns rolling on the floor tot virgin?

| Drimmero explică (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

In ce hal am ajuns? eu cred ca ai niste beri la bord.

| Cracaaaaaaaaaaaan a răspuns (pentru Drimmero):

Nu vezi ca ai ajuns sa te gandesti la transexuali rolling on the floor ultima supapa
Si tot cu ochii pe nickuri stai ca un homeless
Ai 30 de ani fa-ti dracu o viata

| Drimmero explică (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

Eram doar curios ce parere au oamenii despre cei ca tine, nu te supara.

40 am, nu m-ai nimerit. Nu ti se pare ca esti cam crizata? te-am marcat de-a lungul activitatii mele aici...

| Cracaaaaaaaaaaaan a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor n-ai pretentii deloc de la viata smr

| Drimmero explică (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

Stai prost rau cu analiza oamenilor, sa nu te faci psiholog. Nu stiu de unde iti vin astea ca esti paralela

| Cracaaaaaaaaaaaan a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu sunt tu rolling on the floor) scopul meu in viata nu e sa analizez oameni pe TPU rolling on the floor

| Cracaaaaaaaaaaaan a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt paralela? Te flateaza ca ''ai marcat pe cineva pe TPU'' rolling on the floor
e deprimant rau sa ai replici din astea la 30 de ani

| Drimmero explică (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

Nu e ca si cum fac munca de cercetare, e suficient sa vad 2 replici ca stiu despre cine e vorba, ce sa fac daca m-a facut mama destept...

| Drimmero explică (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

E deprimant sa nu stii de gluma, ai nevoie de ajutor? te pot ajuta cu ceva?

| Cracaaaaaaaaaaaan a răspuns (pentru Drimmero):

Despre cine e vorba? big grin

| Drimmero explică (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

Habar nu am cine esti, zic de aia care au acelasi stil peste tot. Tu oricum esti ceva personaj cu multe fete

| MustarIute a răspuns:

Mare a ajuns disperarea rolling on the floor incepi să cauți alternative acum că ai înțeles că nu ai nicio șansă să atragi o femeie

| Drimmero explică (pentru MustarIute):

Disperare? Atunci mi s-a parut ca mi-ai raspuns crizata la cateva intrebari mai vechi, cred ca esti genul care se arunca cu k00rul de asfalt cand nu- i convine ceva.