| MorcovMajestic a întrebat:

De ce mi--a dat ignor SufletAlbastru? sad Eu la ce situatii ipotetice mai raspund? Intrebati-o va rog

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Femeia aia are o problema psihica grava, dupa ce am intrebat-o ceva in legatura cu topicul ei, m-a blocat, fiindca nu vrea sa raspudne la nimeni, dar pretinde tuturor sa-i raspunda la intrebarile ei "ipotetice" si paranoice.

Da-i pace, ca-i paranoica sau schitofrenica. La aproape 30 de ani nu are servici, nu are pe nimeni, doar cloceste si inventeaza intrebari fara sens, pe care le numeste ipotetice, ca apoi sa le puna pe forum. Are o minte bolnava, saracuta!

38 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Eh, mai fac si eu arogante dar in general sunt modest.

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Vezi ca poti sa fii amuzant fara povesti cringe? rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Scuze dar tu ai fost ala/aia (habar n-am ce esti) cringe pana acum dar e amuzant ca am jucarie

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Esti beat?

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Nu, de ce?

| Mosotti a răspuns:

Ptr ca sunt unii fraieri care dau ignore aiurea fara ca cineva sa le faca ceva.
In Germania era un forum prin 2002 unde nu puteai da ignore, nu exista aceasta optiune.
Asta ca toti sa poata raspunde la orice topic deschis de oricine, si nu neaparat pentru initiator cat pentru ceilalti la subiectul pus de initiator.

Regulile le faceau in casa lor cum doreau, cui nu ii convenea, era liber sa plece, nu era aia "e dreptul meu sa..."
Ce aveai dreptul scria in reguli.

Iar daca cineva te hartuia, spama, injura, insulta, raportai si se rezolva cu ala. Deci nu aveai nici un motiv sa dai ignore sa nu lasi oamenii sa raspunda la anumite topicuri.
Iar daca nu iti placea ce scrie cutare, nu citeai.

Si majoritatea aveau cap si nu se suparau, fraierii plecau.
La noi cum e tara prostiei, ca de aia suntem cum suntem, se accepta astfel de oameni.
Si uite asa se fac forumurile de ras, prosteala, tampenii, subiecte de 2 lei, si fuge lumea de forumuri.

Nu poti sa intrebi de ce ti-a dat ignore ca o sa zica "e dreptul meu sa...", si gata! Daca intrebi conducerea o sa zica "e dreptul lui sa...".

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai fraieri aia care ii raspund! O baga prea mult in seama, nu crezi? Ca daca nu o baga, pleca singura.
Deci cine e de vina?

| Fatamuntilor a răspuns:

Morcovele si daca stii cu ce te ajuta?
eu spre exemplu am 18 care ma ignora.Si doar cu 2-3 stiu sa fii interationat/deranjat cu ceva... Restul poate nu le-a placut raspunsurile mele.