| Undercover10 a întrebat:

De ce ne fac unii oameni sa suferim asa, fara motiv?

Răspuns Câştigător
| Jonny007 a răspuns:

Aceeasi intrebare mi-o pun mereu, pobabil simt o placere ce noi nu suntem capabil sa o intelegem, sau poate nu o fac intentionat.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Fiindcă aşa sunt ei şi nu te fac doar pe tine şi pe alţii.

greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca nu-i intereseaza sa-ti fie tie bine, ci lor!
Nu se gandesc ca tu ai putea sa suferi, arunca vorbele fara discernamant doar ca sa se simta ei mai bine!

| MoReTtA a răspuns:

Pentru ca nu isi dau seama. Sau o fac intentionat in momentul cand tu i-ai facut ceva ce nu a fost placut. Cu siguranta majorutatea o fac ori din ura ori ca nu te cunosc foarte bine si nu isi dau seama ceea ce te deranjeaza si ce nu.