| Meme10Meme a întrebat:

De ce nu a mai candidat Constantinescu in 2000? Oare ce se intampla daca candida din nou? Castiga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că mai degrabă a rămas cunoscut după cum a cazut cu cracii în sus când a vrut să dea într-o minge

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

=]]]] Dupa Iohannis a fost cel mai prost presedinte al Romaniei in fata mea... Mai ales ca a cedat teritoriile noastre Ucrainei=[

| anonim_4396 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Năstase a cedat tot fără pic de jenă, cred că hot mai mare nu a avut Romania

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Eu vorbesc de ce a cedat Constantinescu. Prea multi hoti pentru a ii numara...