| claumarianghel a întrebat:

De ce nu am canale maghiare in grila digitala Digi (RCS & RDS)? Și de ce acele canale maghiare sunt doar în județele cu etnici maghiari?

Precizez că eu locuiesc într-un județ în care nu sunt canale maghiare la Digi și că am Digi.

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Petru ca in acele judete are cine sa se uite la ele, sa le inteleaga. In restul tarii nu sunt. Vorbeste si tu cu ei, poate iti fac un pachet special cu acele canale incluse

| Standt a răspuns:

Pentru ca nu merita sa faca un pachet pentru un singur utilizator. Dar ar putea sa fie la vreo extraoferta.

| claumarianghel explică (pentru Standt):

Deja am trecut la alt furnizor de televiziune, am trecut la UPC (actualul Vodafone) și acum am canalele tv maghiare, acum numai sunt abonat la furnizorul de televiziune Digi (RCS & RDS).